Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Долматівський Котик
Añadido 14 jul. 2024

Долматівський Котик

@dol_cat
Número de suscriptores: 7 686
Fotos: 1,450
Videos: 1,530
Enlaces: 45
Descripción:
@dolcat Особисті повідомлення сюди! ! ! https://t.me/dol_cat а це сам канал!!! БЕЗ ЗБРОЇ ЛІЗИМ НА БРОНЮ ТА НАХУЙ КАЖЕМ КОРАБЛЮ

👥 Número de suscriptores

7 686
Promedio/Día:: +16
Promedio/Tiempo:: +126
Promedio/Mes:: +573

📊 Mensajes por Día

4.1
Último día: 13
Promedio semanal: 7.4
Promedio por día: 4.1

Historial de cambios de nombre

Долматівський Котик 2025-07-08
△Долматівський Котик 2024-08-08

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,110 26-06-10 20:23
Чулаківка Так, тут дещо цікаве відбувається в Чулаківці. Після прильотів по кацапні і їхним гімноїдам, вони в один момент повтікали хто в інше село хто в Крим, хто в інші хати (відомо де і куди). Зараз же трохи підняли пір'я і по троху повертаються. Ось вам трохи прізвищ і їхних діянь:-Москалюк, Лапай, Кирильчук ці гандони складають списки і хочуть вести в Генічеськ. Тобто травлять кацапів на людей які їм просто не подобаються, чи були якісь колись розбіжності. (той список один фіг до мене попаде😼 ) - Шешені, Рахімові повернулись, ночують то в хаті то в кухні 😸-Прачка і сракомийка орча Іра Решітчиха сиірає кацапам одяг, варе їсти.Ти б, собака сутула, коли пиздиш в центрі на Україну думала б кому пиздиш... Може ото той привітний був я? Або ото той в окулярах? Доречі, чебуреки в тебе гімно, не смачні Москалюк, кирильчук, рахімові, ріта білоус, шешені, лапаї , конопленко, козачок ольга, ольга лиховидка, жилін, заторі син і батько, подружжя решітків, любоза дарʼя, клюцевський віктор із дружиною, чопок микола і наталя, кукурузиМісця вашого проживання відомі, родичі, діти, онуки теж. Це не попередження, я більше не попереджаю. Живіть свою АПАСНУЮ і таку КАРОТКУЮ жізнь. Для мене ви ціль😈