Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ)
Añadido 14 jul. 2024

ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ)

@dobrobutPoltava
Número de suscriptores: 453
Fotos: 735
Videos: 300
Enlaces: 297
Descripción:
Спільнота для громадського батьківського контролю над роботою підприємства «Добробут» яке займається організацією дитячого харчування у нашому місті.
Fuente

ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) | Зараз вивчємо із Владою Співак як працює місцеве самоврядування і зітк...

Logotipo de la comunidad de telegram - ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) @dobrobutPoltava
218 Vistas/Alcance 2026-02-02 14:08 Mensaje №1302
Зараз вивчємо із Владою Співак як працює місцеве самоврядування і зіткнувся із закономірністю: там де бандити в містах перемогли політиків і купили партії та деполітизувати управління містами - більше порядку:))) До чого ми дожилися…Це означає що вся вертикаль із столиці до села ще гірша за бандитську. Також, ми бачимо, що рідко міста інвестують портфельно, живуть більше за кошторисним принципом. Не формують суверенної інформації і не планують більше ніж на рік, не створюють платформ і не вчать громаду, не мають приіоритктів і не розуміють як сформовано, як працює, яка екрнометрика «ринку міст». Не вміють конкурувати. До речі, лише 1,5% міст у світі змогли вибитися старегічно у лідери і це не Ню-йорк чи Вашингтон. Це Талін, Остін, Пітсбург. Уявіть Пітсбург виробляв 50% сталі США, згадайте Ендрю Карнегі і тд. Втратили ці заводи але піднялися на технологіях та освіті - знову. І там живе людей як у Полтаві. Люблю це місто, бо вболіваю 40 років за хокейну команду Пітсбург-пінгвінс:))Короче, дивіться відео))