Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ)
Añadido 14 jul. 2024

ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ)

@dobrobutPoltava
Número de suscriptores: 453
Fotos: 735
Videos: 300
Enlaces: 297
Descripción:
Спільнота для громадського батьківського контролю над роботою підприємства «Добробут» яке займається організацією дитячого харчування у нашому місті.
Fuente

ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) | Ямщикова вже наобіцяла віддати ваші гроші тарифній мафії! Без аудиту Т...

Logotipo de la comunidad de telegram - ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) @dobrobutPoltava
295 Vistas/Alcance 2026-01-17 08:52 Mensaje №1268
Ямщикова вже наобіцяла віддати ваші гроші тарифній мафії! Без аудиту Теплоенерго і Водоканалів НЕ МОЖНА віддавати їм ваші податки!!!Ямщикова вже публічно підтвердила: мова йде про передачу 4%, які по області становлять 232 млн грн, з яких 221 млн грн — це кошти Полтавської громади. Тобто майже вся сума — наші з вами податки, які планують регулярно, щомісяця перераховувати «Полтаватеплоенерго» та «Водоканалу».І все це — без: • перегляду тарифів; • ліквідації абсурдних літніх двоставкових нарахувань; • аудиту; • наглядових рад; • об’єднання підприємств; • програми розвитку з KPI, графіками і відповідальністю.Фактично, Ямщикова прямо пише: «переходимо на щомісячний формат платежів». Тобто створюється постійний фінансовий потік, але без жодних системних змін. Це не реформа — це гарантоване підживлення корупційного корита.Більше того, вона визнає, що питання 4% «зняті з порядку денного завдяки рішенню Уряду». Тобто Київ проблему не вирішив, а просто відсунув, переклавши фінансовий тягар на громаду. А міська влада Полтави навіть не намагається поставити жорсткі умови.Перше. Досі діють літні двоставкові тарифи, через які з полтавців щороку вимивають сотні мільйонів гривень — навіть коли немає тепла.Друге. «Водоканал» і «Теплоенерго» — це дві окремі управлінські банди, з дублюванням функцій, директорів, заступників і схем.Третє. Немає наглядових рад, а отже — немає контролю за кожною гривнею.Четверте. Немає аудиту, а значить ніхто не знає реальний фінансовий стан цих підприємств.П’яте. Немає програми розвитку, лише ручне латання дір.Тому позиція проста і єдина можлива в інтересах Полтави:Ніяких грошей — до аудиту.Ніяких грошей — без наглядових рад.Ніяких грошей — без об’єднання підприємств для економії управління.Ніяких грошей — без приведення тарифів у відповідність.Ніяких грошей — без чітких планів, строків і відповідальних.Це рішення — абсолютно антиполтавське.Катерину в області вже поставили в залежну позу через провальне управління і політичну слабкість. Але чому разом із нею в цю позу ставлять всю Полтаву?Обрали мером прокладку між областю і Києвом — от тепер і маєте: щомісячні платежі, сотні мільйонів без контролю і нуль реальних реформ.