Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ)
Añadido 14 jul. 2024

ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ)

@dobrobutPoltava
Número de suscriptores: 453
Fotos: 735
Videos: 300
Enlaces: 297
Descripción:
Спільнота для громадського батьківського контролю над роботою підприємства «Добробут» яке займається організацією дитячого харчування у нашому місті.
Fuente

ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) | Поверніть виплати сімʼям загиблих військових і соціалку на Турботу! Ск...

Logotipo de la comunidad de telegram - ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) @dobrobutPoltava
218 Vistas/Alcance 2026-01-06 04:13 Mensaje №1258
Поверніть виплати сімʼям загиблих військових і соціалку на Турботу! Скоротіть витрати бюджету на премії, джипи суддям, автобазу міськради на яку йде 1 мільйон доларів на рік! Полтавська міська рада фактично заблокована.У коаліції — повний розвал: жорстка конфронтація, внутрішня війна і з’ясування, чия позиція переможе. Дві частини коаліції Ямщикової тягнуть у різні боки.Одна сторона пропонує спрямувати всі кошти, закладені в бюджеті на програму підтримки сімей загиблих, а також частину соціальних видатків — на військові потреби. Саме цього сьогодні просять військові: максимально вкладатися у фронт, бо країна входить у новий етап війни — більш технологічний, більш жорсткий і, на жаль, значно довший.Ми вже пройшли бліцкриг. Ми втягнулися у війну на виснаження. Зараз починається наступна фаза — війна без швидкого фіналу, війна на знищення, з максимально високими ставками. Саме в цьому логіка багатьох кадрових рішень Президента: Офіс Президента фактично трансформується у військовий штаб. І в багатьох речах це правильно. Ми це не раз визнавали і підтримували.Але є межа, яку не можна переходити.Ми не маємо права кидати сім’ї загиблих.По-перше, треба припинити цинічні розмови про те, що «вони вже отримали великі гроші». Це неправда. Ці виплати оформлюються місяцями, надходять частинами і даються неймовірно важко. За ці кошти сім’ї виживають, лікуються, утримують дітей. Дуже часто ці ж люди продовжують донатити на армію.Навіть натяк на те, щоб ці виплати скоротити або забрати, — вбиває патріотизм і віру суспільства. Віру в те, що держава й громада до кінця стоятимуть за тих, хто своїм тілом і життям закрив кордони, столицю, небо, школи, садочки, міста і села.Ми не маємо права зраджувати тих, хто вже на небі.Сьогодні до депутатів звертаються Об’єднання сімей загиблих:«Підтримайте нас».Звертаються військові:«Заливайте армію ресурсами просто зараз».І ті, і ті — праві.Що я пропоную?Я пропоную спокійно сісти й подивитися в бюджет.Прибрати видатки на автобази, на «Кадіяки», на все те, без чого міська рада може прожити. Тимчасово скоротити премії — хоча б удвічі. Не назавжди, а на період війни, поки країна не стане на ноги.Подивитися, чому місту не платить Fargo, де наша частка — 24%.Чому «Ліки Полтавщини» з колосальними оборотами не дають жодної копійки в бюджет громади.Чому інші підприємства, де місто є співвласником, приховують прибутки.Ці 60–70 мільйонів можна і потрібно знайти.І продовжити виплати сім’ям загиблих.Я дуже прошу: не сваріться через теми, які мають нас об’єднувати.Я готовий подати руку кожному — навіть якщо ви вимикаєте мені мікрофон, пишете заяви, цькуєте через правоохоронні органи чи будь-що інше.Давайте зробимо це по-людськи.Знайдемо гроші.І залишимося людьми.