Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ)
Añadido 14 jul. 2024

ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ)

@dobrobutPoltava
Número de suscriptores: 453
Fotos: 735
Videos: 300
Enlaces: 297
Descripción:
Спільнота для громадського батьківського контролю над роботою підприємства «Добробут» яке займається організацією дитячого харчування у нашому місті.
Fuente

ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) | Перевізники знову вимагають підвищити тарифи! Ось що виходить, коли гр...

Logotipo de la comunidad de telegram - ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) @dobrobutPoltava
176 Vistas/Alcance 2025-12-20 12:05 Mensaje №1204
Перевізники знову вимагають підвищити тарифи! Ось що виходить, коли гроші ідуть на джипи суддям, щоб прикрити свій зад, а не на електротранспортні автобуси.І знову Ямщикова, Іващенко та Ко профукали час вирішення цієї проблеми. Наприклад, учора Кременчук отримав більше десятка нових сучасних тролейбусів.Без зайвих слів — ось що треба зробити зараз. 1. Сісти і порахувати собівартість перевізників. Нехай покажуть реальні видатки, прибутки, податки, і т. д. І порахуємо чесний тариф. Нехай розкажуть, як вони вже 11 років працюють у збиток. Оце донори і волонтери :)))) 2. Треба негайно випускати облігації та кредитуватися під закупівлю комунального транспорту, аби закрити всі потреби нашою технікою. Також я не виключаю створення компанії на умовах державно-приватного партнерства. Але ніяких космічних прибутків приватній стороні. 3. На жаль, подружки Ямщикової і за сумісництвом її заступниці із зарплатами по 150 000 об’їхали усі курорти світу замість роботи, але не привезли жодного б/у автобуса, щоб перечекати період запуску комунального транспорту. І це треба виправити, усі міста отримують автобуси, електротранспорт або гроші на ці цілі.Пишу і розумію, що ніхто цього не зробить. Але мовчати не можна. Де депутати облради від міста, парламенту , глухо?!! Що ви наробили, дорогі земляки, що ви на вибирали?!!!!!!П.с. За моєї каденції ми купували нові тролейбуси, відстояли у судах найнижчий тариф на проїзд в Україні. І якби ви не зробили цієї жахливої помилки - місто мало б транспорт кращий за харківський чи кременчуцький. Нічого, будемо разом виправляти ваші помилки і вчитися разом на них.