Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ)
Añadido 14 jul. 2024

ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ)

@dobrobutPoltava
Número de suscriptores: 453
Fotos: 735
Videos: 300
Enlaces: 297
Descripción:
Спільнота для громадського батьківського контролю над роботою підприємства «Добробут» яке займається організацією дитячого харчування у нашому місті.
Fuente

ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) | Спонсор Ямщикової заплакав на очах у всього міста!Під час моїх запитан...

Logotipo de la comunidad de telegram - ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) @dobrobutPoltava
212 Vistas/Alcance 2025-12-10 17:21 Mensaje №1189
Спонсор Ямщикової заплакав на очах у всього міста!Під час моїх запитань про розкрадання у сфері ЖКГ головний подільник Ямщикової — Сергій Іващенко — розплакався і поспіхом закрив річний звіт, фактично врятувавши заступника Ямщикової Тараса Панасенка від аудиту.Це не фотошоп і не штучний інтелект — це справжні емоції Іващенка в ту мить, коли Тарас Панасенко публічно визнав, що саме Іващенко «заводить», через свої руки, плитку, яку укладає компанія-привид «Марк Строй» — без податків, без працівників, без реального прибутку, але з мільйонними оборотами.Вони цинічно дискредитують команду Президента та наживаються на благородній програмі Першої леді — «Шлях ветерана». Вони завели на тендер свого підрядника, який купує матеріали у «свого» ж виробника, що під ці 150 мільйонів спеціально придбав лінію — і тепер втридорога продає місту плитку.Я прямо запитав, чи це “плитка Іващенка”. Заступник Ямщикової відповів: «Так».Після цього Іващенко взявся за голову і заплакав. На фото. Саме Іващенко як голова комісії ЖКГ мав би контролювати та ставити ті запитання, які ставлю я: про колапс і корупцію на ліфтах, про відкати на ремонтах доріг, про плитку, про занедбані дахи, про провали в транспорті тощо. Але він обрав інший шлях: в корупційній темі й у долі з Ямщиковою.Плачте! Скоро будете ви всі у мене вити!!!