Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ)
Añadido 14 jul. 2024

ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ)

@dobrobutPoltava
Número de suscriptores: 453
Fotos: 735
Videos: 300
Enlaces: 297
Descripción:
Спільнота для громадського батьківського контролю над роботою підприємства «Добробут» яке займається організацією дитячого харчування у нашому місті.
Fuente

ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) | Відповідь ЯМЩИКОВІЙ на її шоу-виконком про генератори для шкіл! ‼️Шано...

Logotipo de la comunidad de telegram - ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) @dobrobutPoltava
211 Vistas/Alcance 2025-11-19 16:11 Mensaje №1155
Відповідь ЯМЩИКОВІЙ на її шоу-виконком про генератори для шкіл! ‼️Шановна пані меркине,хочу наголосити: батьки Полтави уважно слідкують за кожною сесією міської ради, за кожним засіданням виконавчого комітету, за кожною вашою заявою та “взяли на контроль”.‼️І батьки чекають не на красиві слова — а на результат.Бо нам не потрібно чергове:«ми працюємо»,«ми комунікуємо»,«ми плануємо»,«ми провели брифінг».Це — не рішення.Це — розмови.‼️‼️‼️‼️І щодо комунікації з батьками.Будь ласка, не робіть із батьків дурнів.Кожна мама кожного дня спілкується зі своєю дитиною і знає, як реально проходить освітній процес, у яких умовах проводяться уроки, як виглядають укриття, як працює школа під час відключень.‼️‼️‼️‼️Дітям не потрібно пояснювати “комунікаційну стратегію”.Вони приходять додому й самі розповідають правду —і ця правда дуже далека від того, що ви показуєте у соцмережах.Більше того, батьки можуть вільно зайти до школи і на власні очі побачити, наскільки “все прекрасно”, як ви про це розповідаєте.І, на жаль, реальність — не така ідеальна.‼️‼️‼️‼️Тому ще раз:батьки не хочуть слухати про “динаміку процесів”,вони хочуть бачити світло в школах, безпеку дітей і реальні дії, а не імітацію роботи.⭕️Бо діти не живуть у презентаціях.⭕️Діти живуть у реальних класах, реальних укриттях, у реальних умовах —і ці умови сьогодні залишають бажати кращого.Ми чекаємо не слів.Ми чекаємо відповідальності.І нас точно не обдуриш гарними словами і обіцянками.З повагою до педагогів, а не до Ямщикової - Сергій Каплін та батьки полтавських діточок.