Fuente
ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) | Фальшива гра Ямщикової та Іващенка навколо Водоканалу, яка втопить міс...
268 Vistas/Alcance
2025-09-05 11:55
Mensaje №1009
Фальшива гра Ямщикової та Іващенка навколо Водоканалу, яка втопить місто у лайні!Вони (Іващенко та Ямщикова) заявляють, що внесуть проєкт звернення до облради з пропозицією повернути Водоканал місту. З повагою до депутатів облради, з якими ви сюсюкалися 2 роки, – надрукуйте своє звернення на ніжному папері, бо вони його повісять у туалеті.Далі ви ще можете, аби обдурити полтавців, підписати «стратегічний меморандум» про перехід Водоканалу в місто до 2050 року :))) і навіть почати фальшивий аудит. Але все це закінчиться тим, що область розведе міськраду на 20–30 мільйонів.Уявіть, небо впало на землю і Водоканал у нас в місті. А що далі? З ним буде те саме, що з Ремліфтом, КАТП, ремонтом дороги на Червоному, із затопленими школами, амброзією чи «кокосом трави».Проблема саме у «банді Катерини», яка не має ні яєць, ні освіти, ні досвіду.Якщо ви хочете рятувати ситуацію – вводьте тимчасову адміністрацію на Водоканал, створюйте Наглядову раду за участю незалежних учасників, проводьте реальний аудит, формуйте стратегію та програму, визначайтеся з новим і прозорим керівництвом та прибирайте квоти партій. Далі – нова стратегія фінансування і робота. Важка робота.Не допускайте туди Ямщикову та Іващенка, не допускайте ні депутатів облради, ні міськради.А поки що – це просто тупа істерика, яка призведе до колапсу й приниження міста.