Fuente
ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) | З Днем Незалежності!11 років тому «умніки», які за тиждень до повномас...
171 Vistas/Alcance
2025-08-24 18:55
Mensaje №976
З Днем Незалежності!11 років тому «умніки», які за тиждень до повномасштабного вторгнення втекли з країни, цькували мене за мої вимоги до уряду, парламенту та Порошенка: • навчити користуватися й дати кожному українцеві зброю, як у Швейцарії, де кожен громадянин проходить військову підготовку і зберігає зброю вдома; • навчити кожного діяти в умовах війни та партизанського спротиву, створивши школи стійкості — як у Фінляндії, де існує система «тотальної оборони» і населення готове чинити спротив; • облаштувати укриття в школах і будинках за «першим словом техніки та безпеки», подібно до Ізраїлю, де кожен новий будинок має обов’язкове бомбосховище; • повернути ядерний статус або отримати компенсацію в 25 мільярдів доларів для розбудови ЗСУ, як це зробили Південна Корея та Японія, які отримали масштабну військову підтримку США замість власної ядерної зброї; • подвоїти бюджет ЗСУ, за прикладом США та Ізраїлю, які роблять армію основою національної безпеки; • перевірити кожного від «дільничного» до міністрів на детекторі щодо належності до чужих розвідок, як це практикують Ізраїль та США у спецслужбах; • вкладати кошти в розвідку та контррозвідку, а не у наглядові ради Укрзалізниці та Нафтогазу, за прикладом Великої Британії, яка десятиліттями інвестує в MI5 та MI6; • радикально реформувати Укроборонпром і розвивати військові дрони та інші новітні технології, як зробила Туреччина, створивши світовий бренд Baykar; • максимально криміналізувати відповідальність за злочини проти безпеки, як у США, де шпигунство й державна зрада караються довічним ув’язненням або смертною карою; • готуватися до повномасштабної війни, як країни Балтії після 2014 року, які відновили військовий обов’язок і укріпили територіальну оборону.Тоді сміялися, називали популістом, не чули і не слухали.Сьогодні Незалежність знову стоїть перед таким самим системним викликом. Викликом екзистенційним. Жодна мирна угода, жодні гарантії жодних країн не зупинять ворога. Світ, і це катастрофа, прийняв нову геополітичну культуру та правила: право сильного вище цінностей і цивілізації.Як писав Бенджамін Франклін: «Сила і нахабство спорожнюються на спину розуму». Це треба донести європейцям і простим американцям, які мають прийняти нас і наш досвід у якості «кулаків і мозку нової Європи» та разом будувати новий щит цивілізації як частину Європи. І це має відбутися негайно та без дурних умов.Єдиний вихід — воєнний і світоглядний союз оновленої України та Європи у стратегічному партнерстві із США. Але й наше домашнє завдання не менш важливе. Це блискавичні реформи, формування реальних, глибоких та освічених еліт через чесні вибори, реформа управління в країні, якої ще не знав світ. Буквально — новий проєкт України, приреченої жити тепер на порозі постійної загрози війни, доки росіяни не звикнуть до думки про неприступність «фортеці України і Європи».Це все потребуватиме дуже розумних і сильних лідерів — і в Україні, і в Європі. Інакше — нова окупація Європи варварами.Ми справимося. Не відразу — доведеться пройти пекло протиріч і помилок, короткозорості. Але вистоїмо. Бо у Бога є робота для України — змінити й урятувати світ. Такі ми. І сьогодні у нас День Незалежності. 🇺🇦 @додати у вибранеhttps://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&fbclid=IwQ0xDSwMYPw1leHRuA2FlbQIxMQABHovxfrIXM6V-Z67op8yr86nYf3v6VTRw8D0XzxKCeXfCoceljzfO-JfcSQ79_aem_TZdvKNwhNw_cOH3pAQ7HuQ&si=LZ1istKkISoYBDZD&v=jg2A8IP8dq4