Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Добре пиво
Añadido 14 jul. 2024

Добре пиво

@dobre_piwo
Número de suscriptores: 5 062
Fotos: 2,150
Videos: 21
Enlaces: 1,350
Descripción:
Ваш провідник у світі пінного та хмільного. Подяки, побажання, пропозиції, зауваження - @piwalex
Fuente

Добре пиво | Bear Beer WheatЄмність - 0,5 лМіцність - 5,0 %Щільність - 11,0 %Країна...

Logotipo de la comunidad de telegram - Добре пиво Добре пиво @dobre_piwo
2 600 Vistas/Alcance 2025-06-24 15:00 Mensaje №2533
Bear Beer WheatЄмність - 0,5 лМіцність - 5,0 %Щільність - 11,0 %Країна походження - Данія 🇩🇰Пивоварня - Harboes Bryggeri A/SЦіна - ~40₴Пряний приємний гвоздиковий аромат, і незначним чином фруктовий, що свідчить про велику кількість фенолів у цьому пшеничному пиві. Піна була крупною і пишною, але зникла повністю. А пиво, хоч і називається "білим" (weissbier), насиченого мідно-янтарного кольору (наявність карамельного солоду), прозоре на просвіт. Багато газу ☝🏻Смак типового баварського пшеничного пива — спочатку прянощі, майже немає фруктів, а потім солодовість. У присмаку легка прикметна кислинка, відповідає стилю. Солодовість тут двократна — одночасно і здобно-хлібна, а потім карамельно-солодкава. Вийшло непогано, хоча трохи сухувато. Післясмак короткий, кисло-солодовий 🙂Виробник пише, що це пиво вариться з більш ніж 50% пшеничного солоду — можливо, однак все одно воно трохи рідке і нічим не видатне — #нормальне_пиво, не більше 🤷🏻‍♂️#ель #світле #пшеничне #Данія #ВинаСвіту© Добре пиво