Fuente
Дніпро. Відгуки про заклади | Були сім'єю, святкували день народження, страви загалом смачні, але ск...
2 680 Vistas/Alcance
2026-05-21 07:28
Mensaje №12850
Були сім'єю, святкували день народження, страви загалом смачні, але сказати, що пряме захоплення не можу. Цезар класичний смачний, зіпсувати складно. Але карбонара була вся в маслі та жирі від бекону. Його було дуже багато, через що був не приємний смак. Жульєн з морепродуктами моя повага! Подача шикарна та на смак добре, подають в устричних раковинах. Салат з кролячою печінкою дуже спірний. З одного боку непогано, але там велика кількість малинового варення, яке забиває смак всього. Салат дуже солодкий (як морозиво з сиропом) і не збалансований, збризкати хоча б лимоном і трохи менше варення і буде вже набагато краще. Вирізка з гірчицею була суха. Ребра на гідному рівні, в реберні не такі смачні як тут, але все ж таки мало стомлені, хочеться щоб прямий відвалювалися м'ясо від кістки як у топових ребрах, тут поки що такого немає.Заклад приємний і атмосферний, сюди можна прийти як із сім'єю так і парою, та й одному на перекус. Офіціанти привітні, ввічливі та стежать за столами що їсть не скрізь.#Сети🔵 Дніпро. Відгуки про заклади | Підписатися✉️ Надіслати відгук | З питань реклами