Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Дніпровська порадниця
Añadido 14 jul. 2024

Дніпровська порадниця

@dniprovskaporadnytsia
Número de suscriptores: 1 675
Fotos: 69,600
Videos: 6,480
Enlaces: 41,800
Descripción:
❗️ Написати нам: @NewsPanorama_bot 🌍 Сайт: http://dnpr.com.ua/ 📣 FACEBOOK: https://www.facebook.com/dniprovskaporadnytsia/ 👉 Реклама: @AdvDnpr ⬇️ Посилання для друзів: https://t.me/+qoDkiUowAbswNjUy

👥 Número de suscriptores

1 675
Promedio/Día:: -3
Promedio/Tiempo:: -7
Promedio/Mes:: -13

📊 Mensajes por Día

6.2
Último día: 17
Promedio semanal: 7.1
Promedio por día: 6.2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Про скандал із Мадяром та мовчазні ревнощі можновладців.…Поки мережами несеться новина про те, що Угорщина заборонила вʼїзд командувачу СБС Мадяру, незле буде згадати інший угорський вибрик, але дворічної давнини. Тоді цілий держсекретар (!) Офісу Орбана (!!) Янош Надь записав про мене (!!!) трихвилинне відео де, з-поміж загального потоку свідомості про «Дніпропетровськ», закидав мені шовінізм та ненависть. Те «звернення» потім тягали всі російські інфопомийки. Я ж нагадаю, з чого все почалося наприкінці січня 2023-го, коли Орбан офіційно порівняв Україну з Афганістаном та сказав, що у нас тут «нічия земля».…«Орбану. На русском.Неполиткорректное.…Во-первых, сучья рожа, «ничья земля», не у нас, а у вас.Мы тут жили тысячелетиями, а не приперлись из-за Урала.…Во-вторых, надо быть особо одаренными, что вас ненавидели везде: от Румынии со Словакией до Сербии с Украиной.Трианонский договор - это ведь в наказание за историческое скотство.…В-третьих, ваши зверства и постоянное желание угодить тиранам в каждой мировой войне, сделали вас историческими изгоями.…В-четвертых, надо быть уж совершенными подонками, чтобы простить Советам и их наследникам 56-й год.…В-пятых, надо быть окончательными моральными уродами, чтобы сидеть «под зонтиком» Евросоюза и НАТО и крутить всем дули.Выйдите из под «зонтика», и мы, вас, бл@дей, вынесем в три дня.…Скоты.Нет, не венгерский народ.А выродки, которые там у власти.»…Аби не скандал із Мадяром, я б і не пригадав, що, крім росії, я персона нон грата ще й в Угорщині. Принагідно дякую орбану та решті його сучих пик, що оживили мені цей спогад….…А втім я ж завжди казав, що я – як той невловимий Джо, чиї думки, поради та клопоти нікого не цікавлять. Вочевидь через це тодішній випадок зі мною, на відміну від ситуації з Мадяром, пройшов геть непоміченим. Жодної реакції. Цілковите мовчання від українських дипломатів, урядовців, правоохоронців і не лише.…Але хіба вперше?Насправді щоразу за цією тягучою тишею відчуваються хворобливі ревнощі. Угорські високопосадовці звертаються до тебе та називають українським шовіністом – най буде….Тобі «виписують» 9 років тюрми в росії та відкривають проти тебе кримінальну справу в Білорусі – ну з ким не буває…Щодо тебе спливають чергові погрози убивством – нічого надзвичайного……Складається враження, що як би ти не відстоював свою державу в публічній площині, що б не робив для неї на своєму місці та скільки б не допомагав армії, найперше, що ти здобудеш – це чиїсь мовчазні ревнощі.А нащо ж тоді рвати серце та кричати в порожнечу? Питання, звісно, риторичне.… Тож у підсумку. Мадяру – моя всеохопна підтримка. І не лише тому, що я так само був в його шкурі. ( якої не помітив жоден український посадовець )…І так. Я буду боротися за нашу Державу навіть тоді коли ті, хто повинен допомогати, будуть робити вигляд що їх це не стосується…
Ви ж знаєте, що я ніколи не коментую чужі управлінські рішення. Я відповідаю суто за самого себе. І ще за ту ділянку роботи, якою повинен опікуватися. …Сидимо. Вечеряємо. Пацани приїхали в гості з короткої відпустки.“Пацани”. Пацани, дідько, яким під “полтос” кожному:))Я кожного з цих «пацанів» знаю десь по 25 років. Мої найближчі друзяки. Зимою 2022-го ці «пацани» пішли воювати. А деякі навіть в 2015-му.І воюють дотепер.Просто воюють. Воюють не прохаючи друга-мера «посприяти», аби їм знайшли кращі посади. …Аж ось заговорили про останні рішення щодо «дітей 18-22»І «пацани» кажуть:«Та ой, бл@, ми й без них впораємся. От у мене є підлеглий із позивним «Галілей». Ну тобто в нього окуляри як телескоп!»А інший: «Та нє, нах@ра мені твій «Галілей»? У мене в підрозділі є позивний «Ламбада». У нього одна нога на пʼять сантиметрів коротша за іншу!»Сидять, регочуть. Через сльози.…Мої найближчі друзі«Пацани» під полтос+Зі хворими спинами, скаліченими колінами та артеріальним тиском.Котрі за три з половиною роки повномасштабної війни жодного разу не просили друга-мера відправити їх до тилової частини. …Іноді, коли хочеться ухвалити «правильне управлінське рішення», надто на перспективу ймовірних виборів, варто подумати про тих, хто тягне цю лямку з 24 лютого 2022 року. Чи з 2015-го.…Ніколи, ніколи, мені не буде соромно за своїх «пацанів».Пацанів 50+
Щойно завершив обʼїзд міських локацій, на які вночі прийшовся черговий масований удар росіян. Повернувся до мерії, яка вчора також зазнала ушкоджень. Ми всі розуміємо, що це був просто ще один терористичний акт рф і спроба вкотре залякати дніпрян. Бо жодної військової цілі ніде не було. Лише житлові будинки, кавʼярні, магазини, заклади освіти та культури, зрештою — муніципалітет.Та хто б і як не ставився до міськради, але в будь-якому випадку вона працюватиме далі. На благо всієї нашої територіальної громади.Тому нині (як і завжди) для ліквідації наслідків російської атаки задіяні всі комунальні служби. Прибираємо сміття, спілкуємося з людьми та оформлюємо документи на відновлення. Ми прораховуємо необхідні суми. Уже зараз зрозуміло, що потрібно буде замінити понад тисячу самих лише вікон. Так, впоратися буде важко. Адже з кожним «прильотом» обсяги лише зростають. Утім Дніпро обов’язково всьому дасть раду. Бо ми не боїмося агресора. І зробимо все можливе й неможливе, або підтримати наших людей.