Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Військова адміністрація м. Дніпрорудне (офіційна сторінка)
Añadido 14 jul. 2024

Військова адміністрація м. Дніпрорудне (офіційна сторінка)

@dniprorudnevma
Número de suscriptores: 1 370
Fotos: 18,800
Videos: 4,040
Enlaces: 3,920
Descripción:
Офіційний телеграм-канал Дніпрорудненської міської військової адміністрації. Офіційний сайт Дніпрорудненської громади: https://dnrada.gov.ua/ Електронна пошта для зв'язку [email protected]
Fuente

Військова адміністрація м. Дніпрорудне (офіційна сторінка) | Найкраще – це щоб Україна й Білорусь були членами Європейського Союзу....

Найкраще – це щоб Україна й Білорусь були членами Європейського Союзу. Не знаю, чи підтримує це білоруський народ, але з точки зору економіки, геополітики й незалежності це правильно.Люди в Білорусі розумні. Просто антиєвропейська пропаганда, яка там працює довгі роки, дає лише однобокі сигнали: ніби в Білорусі будуть обмеження для їхнього бізнесу й розвитку, ціни будуть високими, а зарплати маленькими, люди будуть жебраками. Все це просто пропаганда. Але, безумовно, членство в ЄС – це буде вибір самих білорусів. Якщо буде вільне керівництво, яке дасть їм свободу, яке буде поважати незалежність України, ми впевнено будемо поважати незалежність Білорусі. Найкраще, що може бути, – мирні відносини, коли ми поважаємо суверенітет одне одного й ракети не летять з однієї країни на іншу. Я б дуже хотів, щоб війна закінчилась і щось змінилося у відносинах між нашими країнами. Все-таки білоруський народ не починав війну проти України. Думаю, що це наймудріший вибір або статус, у якому й треба залишатися білорусам.З інтерв’ю білоруському незалежному медіа «Дзеркало». 5/5