Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Дніпро Аварійка
Añadido 06 dic. 2025

Дніпро Аварійка

@dniproavariyka
Número de suscriptores: 162 997
Fotos: 1,560
Videos: 429
Enlaces: 15,800
Descripción:
Дніпро Аварійка Єдина диспетчерська служба. Планові/Аварійні Світло/Вода Чатбот аварійних бригад @Svetlo1_bot Повідомити про течію водопроводу @Netvodichki_bot Інші питання @Kot_dtek З приводу реклами @SanayaAnder
Fuente

Дніпро Аварійка | Офіційно. До уваги шановних дніпрян. Єдина гаряча лінія міста віднині ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Дніпро Аварійка Дніпро Аварійка @dniproavariyka
49 400 Vistas/Alcance 2026-02-04 11:08 Mensaje №18244
Офіційно. До уваги шановних дніпрян. Єдина гаряча лінія міста віднині перейшла на зручний короткий номер — 1530. Усе вже відтестовано. Учора особисто трохи попрацював оператором та прийняв декілька дзвінків. Скептики можуть не повірити, утім серед моїх співрозмовниць була дуже активна голова ОСББ, котра пожалілася на зливову каналізацію у своєму дворі. Щоправда, вона спочатку подумала, що це розіграш, але потім таки впізнала мера за голосом. Тож, шановна Олено Миколаївно, принагідно ще раз передаю вам вітання, і прошу написати в коментарях, чи вирішили вашу проблему. А ви, любі земляки, будь ласка, зберігайте собі новий номер гарячої лінії та розповідайте про нього іншим. Дзвінки, як і раніше, безкоштовні.Бо кожне ваше конструктивне звернення допомагає робити наше Місто сильнішим. …Неофіційно. Я хотів би нагадати, що гаряча лінія Дніпра працює вже майже 10 років. Ми робили її ще на початку моєї першої каденції, і упродовж цього часу постійно її вдосконалювали. Щоб якомога швидше вирішувати проблеми містян. Цілодобовий режим роботи — за будь-яких умов, і новий короткий номер це наступний крок до вдосконалення.Та я просив би всіх пам’ятати, що гаряча лінія — це не «телефон довіри». Тож, за можливості, тобто без дійсно нагальної потреби, намагайтеся не перевантажувати операторів. Бо трапляються дні, коли вони приймають понад 900 (!) дзвінків на добу. І загалом, як і всі міські служби, працюють фактично на межі людських можливостей. Дякую за розуміння.