Fuente
Дніпропетровська обласна прокуратура | Судитимуть колишню посадовицю міської ради за одержання неправомірної ...
482 Vistas/Alcance
2025-11-19 15:00
Mensaje №6537
Судитимуть колишню посадовицю міської ради за одержання неправомірної вигодиПрокурорами Дніпропетровської обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно колишньої начальниці одного з відділів Верхівцевської міської ради за фактом одержання неправомірної вигоди службовою особою (ч. 3 ст. 368 КК України).Слідством встановлено, що посадовиця вимагала у підприємця грошові кошти за виготовлення дозволу на встановлення тимчасових споруд (МАФів) на території м. Верхівцеве. Неправомірну вигоду вона отримувала на картковий рахунок.Оскільки жінка перебуває у міжнародному розшуку, прокурори звернулися до суду з клопотанням про проведення спеціального досудового розслідування, яке було задоволено.Досудове розслідування здійснювали слідчі СУ ГУНП у Дніпропетровській області.Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено у законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.