Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Дніпро ОПЕРАТИВНИЙ 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Дніпро ОПЕРАТИВНИЙ 🇺🇦

@dneproperatyv
Número de suscriptores: 185 762
Fotos: 113,000
Videos: 27,700
Enlaces: 84,000
Descripción:
🔺Дніпро Оперативний 🔺- найсвіжіші новини про ДТП/НП і кримінальна хроніка у Дніпрі . 📣Лінк для запрошень: https://t.me/dneproperatyv 📢Реклама ➡️ @AdvDnpr 💵 Надіслати новину 👉 @DO_Operativniy_bot Наш чат 💬 https://t.me/operativnyj

👥 Número de suscriptores

185 762
Promedio/Día:: -93
Promedio/Tiempo:: -294
Promedio/Mes:: +529

👁️ Vistas promedio por mensaje

26 763
Promedio/Día:: 21,800
Promedio/Tiempo:: 25,114
ERR: 14.41%

📊 Mensajes por Día

0.5
Último día: 14
Promedio semanal: 2
Promedio por día: 0.5

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Дніпро ОПЕРАТИВНИЙ 🇺🇦 2024-08-01
До резерв 2024-07-31

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Закриваючи тему.…Хочу зізнатися, що був неправий, коли назвав керівництво Слобожанського виродками й недоумками. Знаєте, нерви, навантаження і всяке таке. Так не можна. Помилявся.Насправді у них цілком інший статус. Але до цього ми повернемося наприкінці.…Поки що зосередьмося на сухих цифрах. Бо цифри ніколи не брешуть. Слобожанське має близько 1,5 млрд гривень бюджету. Тобто десь 53,4 тисячі на душу населення. У Дніпра бюджет складає 25,9 млрд гривень. Відповідно на душу населення виходить 25,9 тисяч. Тобто у обласного центру цей бюджет понад двічі ( ! ) менший за сумнозвісний «анклав».При цьому Слобожанське дало на потреби ДСНС 1 млн. А Дніпро дав майже 72 млн. І коли два дні тому на території Слобожанського сталася величезна пожежа, мої профільні заступники безліч разів намагалися звʼязатися з керівництвом цього «міста». Але там ніхто й ніде не брав слухавку. Ані Камінський, якому не до того, бо він взагалі у відпустці !!!Ані його заступники, котрі просто скидали дзвінки, а зараз вилізли в соцмережі.Ані «мертві» телефони гарячої лінії чи місцевої ради. Усе зафіксовано по часу:14:0214:0514:0714:0814:10… тощо.…Тому ще раз повторюю для секти вдовбаних, які вважають, що живуть в «надсучасному місті з усіма зручностями». Час вашого паразитування закінчився. Більше не вийде сидіти як клопи на тілі обласного центру і ні за що не платити. У вас немає: ані котелень, ані громадського транспорту, ані мереж, ані комунальної техніки чи водоканалу. Тому що ваше «керівництво», на захист якого ви вже геть порвалися у соцмережах, нічого з того не утримує. У вашого «міста мрії» з 1,5 мільярдним бюджетом є аж 1 ( !! ) самоскид, 1 ( !!! ) сміттєвоз і 3 ( !!!! ) справні водорозбірні колонки.Проте всім пох@й.Вашій місцевій владі, обласній владі, навіть уряду.І зрештою вам самим.Я просто відверто вас попереджаю.Як раніше вже не буде. БО ЦИФРИ НІКОЛИ НЕ БРЕШУТЬ.…Тому авжеж і Камінський, і його кодло ніякі не виродки. Вони просто – ЧОРТИ.Та це ж ваша справа. Ви їх обрали. Ви їх облизуєте.Але рахунок вже на столі.Дякую за увагу.
Масштабну пожежу, яка виникла у промисловій зоні на території селища Слобожанське через вчорашню атаку росіян, вдалося загасити лише завдяки зусиллям рятувальників ДСНС та комунальників міста Дніпра, що майже 18 годин самотужки доправляли воду для ліквідації пожежі! Як вже відомо з допису Бориса Філатова, в Слобожанському не виявилось жодного робочого пожежного гідранта чи жодного водовозу. Хоча ця громада надзвичайно заможна, бюджет складає майже півтора мільярди гривень, що в чотири рази більше, ніж у схожих за кількістю населення громад Дніпропетровської області. Бо деякі великі платники податків свого часу пішли з Дніпра саме в Слобожанське. І тепер очільники селища купаються в грошах і висаджують клумби на пʼятий рік повномасштабної війни замість готуватись до елементарної ліквідації наслідків російських атак та тушіння пожеж. Відповідно Дніпро вимушений був рятувати Слобожанське за рахунок дніпровських платників податків. А отже мерія цю ситуацію не залишить без наслідків. Слобожанське буде змушено компенсувати витрати Дніпра та погашати свої борги, які тягнуться вже багато років внаслідок невиконання цим селищем підписаної угоди з Дніпром. Відомо, що мова йде про триста мільйонів гривень. 👉🏻 Подробиці у детальній публікації «Дніпра Оперативного» на сайті. Чиновники Слобожанського, до речі, по завершенню дня так і не вийшли на звʼязок.📲 Надіслати фото/відеоДніпро ОПЕРАТИВНИЙ 🇺🇦
‼️Депутат Загід Краснов (Габібуллаєв) одночасно із жорстокими атаками росіян по Дніпру розповсюдив черговий фейк - із використанням вигаданої людини - нібито політичного експерта Андрія Бортника зі Львова. Такої людини ніколи не існувало, швидше за все, це - намагання мімікрувати цим вигаданим персонажем під відомого політичного експерта Руслана Бортника.  Дописи фальшивого Бортника не мають жодних реакцій і публікуються у Фейсбуці на сторінці, яка має чотири десятки підписників - теж ботів, створених за допомогою штучного інтелекту. Далі ці публікації тиражуються в анонімних телеграм-каналах із посиланням на «відомого політичного експерта Андрія Бортника». Всі факти, які публікує так званий Бортник, є повністю вигаданими і неодноразово спростовані. Водночас його дописи повторюють тези Загіда Краснова (Габібулаєва), зокрема про міфічні 1,4 мільярди гривень, які фракція цього політика в Дніпровській міській раді вимагає передати Збройним силам України. Ця цифра взята зі стелі, всі запити військових офіційно задовольняються через публічні сертифікати на кожній сесії міської ради. Нагадаємо, раніше експерти повідомляли, що родина Краснова (Габібулаєва) вже поширювала фейки російського походження через фіктивно заброньованого блогера Лачена (Ігор Лаченков) та його протеже, блогера-школяра Потеряйла Кучера. Здійснювалось це розповсюдження одночасно із російською пропагандисткою Діаною Панченко.📲 Надіслати фото/відеоДніпро ОПЕРАТИВНИЙ 🇺🇦
‼️Блогера Лаченкова піймали на вимаганні 200 тисяч доларів. Таку суму він вимагав через довірених осіб у експертки з інвестування у цифрові валюти Катерини Шухніної (Катя Крипто) за припинення інформаційних атак на її адресу. Про це стало відомо з її блогу в Youtube, де вона публічно оприлюднила докази вимагання з боку цілої групи осіб, повʼязаної з Лаченковим. На своєму основному телеграм-каналі повʼязаний із владою Лачен здійснював проти неї масштабну кампанію з хейту і дискредитації. Неодноразово публічно називав її шахрайкою без жодних доказів, і в цей час через довірених осіб шантажував і вимагав гроші. Блогерка навела докази, що Лаченкова представляли його піарниця Валерія Ромащенко та Роман Кравець, одіозний адміністратор телеграм-каналу «Джокер». Кравець відомий якраз своїми практиками шантажу та вимагання грошей із публічних людей за припинення інформаційних атак, через що адміністрація месенджеру Телеграм неодноразово видялала його канали. Кравець підтверджував неодноразово, що його дії узгоджені з Лаченковим, а відповідно Лаченков здійснював дії на підтвердження того, що він знає про домовленості і обіцяв повне припинення атак. У відео також оприлюднено записи розмов Богдана Тхоренка, залученого у перемовини посередника. Сума 200 тисяч доларів США була озвучена як плата за довічний «стоп» на негативні публікації на Тг-каналі «Лачен пише» про Шухніну. За словами криптоблогерки, їй пропонували варіант «оплати частинами» - чотири платежі по 50 тисяч. Блогерка записала розмову, у якій Тхоренко зазначає, що подібна практика стала для Лаченкова системною щодо медійних осіб, які не мають зв’язків у вищих владних колах держави:«Раніше він публікував джинсу - йому диктували, що постити. Це була довгострокова перспектива, там все проговорено і оплачено: тобто є людина, за яку він в одному контексті «гне палицю». А для в@обів (атак, - редакція) він шукає, у кого є гроші, хто не повʼязаний з чинною владою, Офісом Президента та Верховною Радою». Лаченков до цього вже щонайменше двічі засвітився у вчиненні дій, за які передбачена кримінальна відповідальність - фіктивне бронювання на підприємствах оборонного комплексу та поширення фейку авторства проросійської пропагандистки звинуваченої в державній зраді Діани Панченко. Тепер на рахунку Лачена іще і звинувачення у вимаганні.📲 Надіслати фото/відеоДніпро ОПЕРАТИВНИЙ 🇺🇦
Блогер-школяр Потеряйло Кучер сьогодні знову допоміг росіянам у коригуванні цілей під час атак на Дніпро. На цей раз допоміг двічі. Після цього знову видалив коригувальні дописи! Одразу після прильоту ворожого безпілотника у термінал «Нової пошти» Тимофій Потеряйло у своєму телеграм-каналі розповів про це всім, включно із ворожими OSINT-розвідниками. Більше того, далі доповнив пост про те, куди влучив шахед, інформацією про розташовані поруч «резервуари». На цьому Потеряйло Кучер не зупинився: провину за руйнування на постраждалому відділенні логістичної компанії і за пожежу, яку зараз бачить чи не все місто, він фактично переклав на наших оборонців неба, опублікувавши у цьому ж дописі, що нібито це ППО підбило ворожий БПЛА і він впав на вантажне відділення «Нової пошти». Такі дезінформації - про падіння уламків в результаті впливу ППО - часто поширює саме ворожа роспропаганда, щоб зняти відповідальність за руйнування цивільної забудови і жертви серед населення. Раніше Потеряйло Кучер крім дописів, які мали коригувальне значення для ворожих далекобійних підрозділів, уже неодноразово підіграв пропагандистам агресора, публікуючи відео роботи оператора ручного ЗРК ППО у місті та поширюючи фейк авторства підсанкційної колаборантки Панченко, відомої своєю роботою на телеканалі кума путіна і держзрадника Медведчука Зауважимо, що Кучер видалив цей свій пост, так само як вчиняв раніше із своїми постами з демонстрацією роботи ППО.📲 Надіслати фото/відеоДніпро ОПЕРАТИВНИЙ 🇺🇦
‼️Спецслужби рф готували ліквідацію заступника мера Дніпра Андрія Денисенка. СБУ вдалось запобігти замаху, але загроза залишається, а держохорону посадовцеві так і не надали!Про це відомий громадський діяч, колишній військовий, доброволець, офіцер 128-ї ОБр ТрО (згодом – 128-ї ОВМБр «Дике поле») та лідер патріотичної спільноти Дніпровщини повідомив у своїх соцмережах. За словами посадовця, про підготовку замаху з боку російських спецслужб його повідомила СБУ вісім місяців тому. Завдяки роботі відповідних підрозділів СБУ загрозу замаху восени 2025 року – взимку 2026 року вдалося відвернути.«Сьогодні я оприлюднюю цю інформацію передусім з міркувань власної безпеки, бо усвідомлюю, що замовлення на моє вбивство з боку ворога може виникати і в подальшому», – зазначив Денисенко.Попри наявність таких ризиків, державної охорони Денисенко так і не отримав. За його словами, він усвідомлює небезпеку, пов’язану зі своєю громадською та політичною діяльністю, однак продовжує роботу на підтримку Сил оборони України, а також у напрямку протидії російському впливу в суспільному та культурному просторі Дніпра та області.📲 Надіслати фото/відеоДніпро ОПЕРАТИВНИЙ 🇺🇦
На червень заплановані вибори ректора ДНУ. Журналісти показали, у якому стані перебувають господарство, корпуси та гуртожитки колись головного університету Дніпра і одного із провідних і найбільш шанованих вишів України. Останні 5 років заклад очолює ректор Сергій ОковитийКорпуси ДНУ, що розташовані в історичному центрі Дніпра - у вкрай занедбаному стані. Розруха, графіті з наркорекламою, вибиті шибки. Чимало вікон у корпусі 3 - легендарного факультету прикладної математики, були вибиті через прильот восени 2025 р. При цьому адміністрація Оковитого вочевидь зовсім не дружить навіть з арифметикою, бо з того часу так і не змогли відновити пошкоджене - адже придбали за кілька мільйонів металопластикові вікна, значна частина з яких не підходить за розмірами. Солідна вивіска прикрашає геть розвалений ганок - це вхідна група корпусу ДНУ, яка виходить на центральний проспект Дніпра. Сьогодні покажемо, як виглядають всі обʼєкти колись найважливішого промислового вишу, і у що він перетворився за керівництва чинного ректора.📲 Надіслати фото/відеоДніпро ОПЕРАТИВНИЙ 🇺🇦
🤬В Україні відбувається свідоме нищення місцевого самоврядування - на прикладі Чернігівської міської громади можна було побачити, якими методами діє офіційний Київ, якщо міський голова та більшість ради не підконтрольні Банковій!Про відповідні практики влади на засіданні Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради заявив екс-секретар міськради Олександр Ломако. Він нагадав, що після відсторонення мера Атрошенка у 2022 році, призначений керівник міської військової адміністрації не підписував платіжні документи, через це місто не могло фінансувати лікарні, опалення, будівництво фортифікацій та допомогу ЗСУ. Ломако стверджує, що фінансове блокування і саботаж життєдіяльності міста було зроблено через невиконання міськрадою вимоги керівника Офісу Президента обрати секретарем людину, підконтрольну Єрмаку, при цьому лояльними до «слуг народу» у міській раді Чернігова було лише 4 (!) депутати.Ломако наголосив, що Офіс Президента (тоді під керівництвом Єрмака) та урядовці Шмигаля демонстрували політику показового ігнорування, проводячи зустрічі в Чернігові без участі місцевого самоврядування: «Така політика була не один рік - ігнорували та робити вигляд, що міської влади не існує». Виступ Ломако засвідчив ганебні позазаконні практики колишнього керівника Офісу Президента, які дозволяють зробити повністю ручним будь-яке місто України, як і Чернігів, де можна було повністю ігнорувати реальні потреби громади, лише б добитись ручного керування містом.📲 Надіслати фото/відеоДніпро ОПЕРАТИВНИЙ 🇺🇦
У Дніпрі посилюють взаємодію у боротьбі з незаконними МАФами та самовільним захопленням земліВідбулося засідання міжвідомчої робочої групи під головуванням керівника Лівобережної окружної прокуратури Олександра Чечітки. Участь у нараді взяли представники міськради, поліції та державної виконавчої служби.Обговорювали питання незаконного розміщення МАФів, самовільного зайняття земельних ділянок, самочинного будівництва, використання підроблених документів та виконання судових рішень на захист інтересів громади.Наразі правоохоронці розслідують 57 кримінальних проваджень у сфері земельних порушень.Під час засідання також відзначили ефективну взаємодію між міськрадою, поліцією та прокуратурою, а також ініціативу КП «Дніпровські активи» зі створення мапи легальних тимчасових споруд.За результатами наради сторони домовилися посилити обмін інформацією та створити єдиний реєстр МАФів, павільйонів і торговельних об’єктів на Лівобережжі міста. Зокрема й з тими, що мають ознаки порушень.📲 Надіслати фото/відеоДніпро ОПЕРАТИВНИЙ 🇺🇦
Вчора блогер Лачен випадково зустрів людину, явно небайдужу до його публічної творчості на користь влади. Ця зустріч засвідчила відразу декілька фактів. По-перше, фіктивно заброньований Лаченков, що втік із Дніпра, вільно пересувається Києвом і зустрічається з дівчатами в ресторанах у той момент, коли мав би займатись роботою на підприємстві військово-промислового комплексу, де він заброньований. По-друге, як бачимо на відео, провладний блогер дійсно охороняється державою - до нього приставлено людину у військовій формі із шевроном та водія. Отже, відбілювання корупції підтримано владою, що дозволяє блогеру Лаченкову так сміливо себе поводити, на публіку граючи опозиціонера, та повчати зі столичних ресторанів, як керувати ливневими каналізаціями та іншим господарством мера Дніпра Філатова. Як відомо, Лачен публічно і гаряче підтримував так званий «картонний майдан» та антикорупційні розслідування Михайла Ткача, відомі як «Міндічгейт». Однак, вже зараз він почав виправдовувати корупцію.📲 Надіслати фото/відеоДніпро ОПЕРАТИВНИЙ 🇺🇦