Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Дмитро Коган
Añadido 16 feb. 2022

Дмитро Коган

@dmytrokogan
Número de suscriptores: 2 030
Fotos: 4,570
Videos: 2,580
Enlaces: 565
Descripción:
Головні події без зайвих лонгрідів.
Fuente

Дмитро Коган | Коли собаці нема що робити, він лиже собі яйці. Коли нема що робити оп...

Logotipo de la comunidad de telegram - Дмитро Коган Дмитро Коган @dmytrokogan
891 Vistas/Alcance 2026-04-22 13:45 Mensaje №8903
Коли собаці нема що робити, він лиже собі яйці. Коли нема що робити опозиційній пропаганді, вона саботує все підряд. Вибачте, але я знову про паливний кешбек, який зараз активно атакують. Паливо - це кров економіки. На ньому тримається логістика, медицина, транспорт, промисловість і навіть прості людські речі, типу відвезти дитину на якийсь гурток чи з’їздити до рідних. А для військових, які регулярно їздять в місто по справах, це взагалі щоденний удар по гаманцю. Тому, коли держава хоч частково компенсує ці витрати, то це робить життя трохи легшим. Плюс, це ж не єдиний крок. Україна паралельно домовилася про резервні контракти на постачання пального щонайменше на рік вперед. Тобто дефіциту не буде, що також стримує ціни. До речі, ми тут не якісь піонери. Подібні механізми підтримки під час криз вводили й в інших країнах. Наприклад у Франції. А взагалі, все це, як і національний кешбек, історія добровільна. Не хочеш - не долучайся. Я зі свого сплачую частину комуналки. Мені норм. Таке от ІМХО. Можете, звісно, не погоджуватись.