Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Дмитро Коган
Añadido 16 feb. 2022

Дмитро Коган

@dmytrokogan
Número de suscriptores: 2 029
Fotos: 4,570
Videos: 2,580
Enlaces: 565
Descripción:
Головні події без зайвих лонгрідів.
Fuente

Дмитро Коган | Уряд російського агента впливу Орбана буквально визнав, що взяв в зару...

Logotipo de la comunidad de telegram - Дмитро Коган Дмитро Коган @dmytrokogan
1 200 Vistas/Alcance 2026-03-10 11:50 Mensaje №8625
Уряд російського агента впливу Орбана буквально визнав, що взяв в заручники гроші Ощадбанку, у якості «компенсації» за непрацюючий нафтопровід «Дружба». Міністр будівництва та транспорту Угорщини Янош Лазар заявив, що кошти, вилучені в українських інкасаторів, залишаться в Угорщині, доки Україна не відновить роботу нафтопроводу. Тобто, ніяких порушень закону з боку українців. Нічого цього нема. Просто угорці викрали гроші українців, які банк конвертував у валюту та золото, для торгівлі всередині держави. Все це настільки дзеркально чиста процедура з боку України, що навіть вигадати нічого не змогли. З огляду на це у мене питання до сектантів, які вчергове, разом із російською пропагандою, Шарієм, Вафлєжко, Бабченко, Чорноволом, Березою та Уколовим розгоняли ворожі фейки: Нема бажання вибачитись за черговий секс з козою та нарешті зайняти проукраїнську позицію? Чи будете далі вмикати дурнів? До речі, особисто я найбільше чекаю вибачень від пропагандиста Порошенка Уколова, який вчергове виявився настільки тупим безпринципним уйобком, що навіть вибачався перед угорською російською агентурою за ситуацію з інкасаторами.П.С. А що там угорський OTP-банк? Може якось треба дуже ретельно перевірити цю богадєльню на предмет фінансових злочинів?