Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Дмитро Коган
Añadido 16 feb. 2022

Дмитро Коган

@dmytrokogan
Número de suscriptores: 2 029
Fotos: 4,570
Videos: 2,580
Enlaces: 565
Descripción:
Головні події без зайвих лонгрідів.
Fuente

Дмитро Коган | Бажаю здоров’я, шановна спільното. Пропоную почати день з гарних новин...

Logotipo de la comunidad de telegram - Дмитро Коган Дмитро Коган @dmytrokogan
871 Vistas/Alcance 2026-02-18 07:38 Mensaje №8444
Бажаю здоров’я, шановна спільното. Пропоную почати день з гарних новин: У Білгородській народній республіці підстанція «Фрунзенська» та місцева газотурбінна теплоелектроцентраль активно збивали собою українські ракети. Ситуація у регіоні доведена до невідворотної. Шансів на відновлення постачання у найближчій перспективі не існує завдяки браку коштів та санкціям. Зараз там вже готуються до відмови системи водовідведення. Одночасно з цим палає «Всеросійський науково-дослідний інститут релестроєння з дослідно-виробничим виробництвом» у сраних Чєбоксарах, які приймали нашу діпстрайк делегацію сьогодні вночі. Також під ударом опинився завод у Маріуполі, який русня використовує у своїх військових цілях. Є й інші ураження, які наразі потребують підтвердження. Наприклад, відпрацьовано три райони зосередження особового складу рашиків та ще деякі важливі цілі. До речі, вчора в будівлі військової комендатури у Ленінградській області рф стався вибух. Відомо про щонайменше трьох закобзонених. Тим часом за добу наші Сили оборони наклацали 740 окупантів вбитими та пораненими, 40 артсистем, шість бронемашин, три танки, систему ППО та 194 одиниці транспорта. А Сили безпілотних систем влупили 11 складів з БК/ПММ, 44 позиції з операторами БпЛА та 124 бліндажі з упакованими у них рашистами. Сили ППО збили/подавили 100 цілей із 127, що становить 78,7% ефективності. Тобто майже вісім з десяти об’єктів ураження не досягли своєї мети. Що стосується інших новин: Україна працює над створенням військового мобільного оператора - захищеної мережі зв’язку, яка забезпечить стабільну комунікацію на фронті навіть у разі відключення Старлінку. І це, на мою думку, дуже круто. Ну і стало відомо, що наш дельтоподібний FPV-дрон зі 120-мм міною від «Української Бронетехніки» буде оснащений вітчизняним двигуном внутрішнього згоряння.