Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Омбудсман Лубінець Дмитро
Añadido 14 jul. 2024

Омбудсман Лубінець Дмитро

@dmytro_lubinetzs
Número de suscriptores: 38 338
Fotos: 9,870
Videos: 806
Enlaces: 4,820
Descripción:
The Ukrainian Parliament Commissioner for Human Rights | Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Facebook https://www.facebook.com/dmytro.lubinets Instagram https://www.instagram.com/dmytro_lubinets/ Twitter https://twitter.com/lubinetzs

👥 Número de suscriptores

38 338
Promedio/Día:: -11
Promedio/Tiempo:: -14
Promedio/Mes:: +197

👁️ Vistas promedio por mensaje

79 084
Promedio/Día:: 36,700
Promedio/Tiempo:: 260,914
ERR: 206.28%

📊 Mensajes por Día

4
Último día: 3
Promedio semanal: 2.7
Promedio por día: 4

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Дізнався з медіа про те, що голова делегації МКЧХ Росії дав інтерв’ю російським пропагандистам. 👉 В ньому голова делегації озвучив, що працівники Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні та Росії відвідали 3100 військовополонених. При тому, він не вказав, скільки відвідувань було окремо в обох країнах. Причиною цьому є те, що практично всі відвідувані із цього числа – це російські військовополонені, яких утримує Україна, адже наша країна непохитно дотримується вимог Женевських конвенцій.❗️Зокрема нагадаю, як під час останнього обміну військовополоненими, який відбувся 17 липня, росіяни розповіли працівникам нашого Офісу, що до них у місця утримання часто приїжджають делегації. Настільки часто, що вони вже й не пам’ятають, хто їх відвідував.Окрім цього, під час зустрічей із родинами українських військовополонених, представники МКЧХ, прикриваючись нейтральністю, озвучують, що «обом сторонам» варто надавати доступ представникам організації. І забувають додати, що саме російській стороні варто змінити практику недопуску працівників МКЧХ до місць утримання українських полонених захисників. Хочу підкреслити, що спілкуючись із нашими повернутими з ворожого полону Захисниками та Захисницями, я дізнаюся, що переважна їх більшість за весь час свого утримання не бачила та не спілкувалася із представниками МКЧХ. Тож закликаю Міжнародний комітет Червоного Хреста оперувати правдивими числами та не вводити в оману найшанованішу в Україні категорію людей – членів родин військовополонених. А також проявити мужність та наполегливість у питанні відвідування українських військовополонених.🇺🇦 Facebook | Instagram | Twitter
Не як в інших: у яких камерах відбувають строк колишні “високопосадовці” Департаменту державної кримінально-виконавчої служби? Офіс Омбудсмана здійснив моніторинговий візит до Менської виправної колонії №91 на Чернігівщині. У ній ми виявили численні порушення прав людини: антисанітарія, грибок, таргани… На це керівництво колонії закриває очі, а Мін’юст говорить, що “все добре”. ☝️Водночас є виняток – три привілейовані особи проживають у належних умовах та ізольовані від загалу. Це екс-очільник одного з управлінь з питань виконання кримінальних покарань Мін’юсту та двоє його прибічників. Для них хороші умови створені вже після прибуття в установу: лише для цих осіб провели ремонт у 2024 році, попри принизливі умови в інших відділеннях колонії. Ба більше, у них у розпорядку цілих п’ять приміщень відділення соціально-психологічної служби №7. Коли в колонії перебуває понад 370 осіб!! Також ці люди мають власний прогулянковий дворик, а їжу їм подають у кімнати. Виникає запитання: чому саме для цих осіб такі “відпочинкові” умови? Усі вище згадані факти вказують на несправедливість та зацікавленість певних осіб. Я вже звернувся до Міністерства юстиції України, де не побачили в цьому нічого дивного. Після цього вкотре направив до них черговий лист, а також окремо звернувся до правоохоронців.❗️Чекаю належного реагування на таке привілейоване утримання на фоні загального безладу та порушень прав інших засуджених! На фото – порівняння приміщень для звичайних і привілейованих засуджених.🇺🇦 Facebook | Instagram | Twitter
На відео – традиційне спілкування з російськими військовополоненими перед процедурою обміну. 👉 Працівники нашого Офісу як завжди опитують росіян щодо того, як з ними поводилися у полоні. Цього разу вдалося з’ясувати, що вже колишні полонені не пам’ятають, чи відвідували їх наші працівники в межах діяльності Офісу Уповноваженого ВР України з прав людини, оскільки до них приїжджало чимало делегацій. Запевняю, що у слові «чимало» точно є наші працівники, адже ми регулярно здійснюємо нагляд за дотриманням прав людини у місцях утримання військовополонених РФ. ❗️Нарікань від росіян не почули. З їх слів їжа – нормальна, медичну допомогу – отримували, знущань – не зазнавали. Що є черговим підтвердженням дотримання Україною Женевських конвенцій. Єдиним побажанням росіян було – частіші обміни, аби поранені якомога швидше потрапили додому. Нагадаю, що для цього Україна вже давно створила змішані медичні комісії і чекає цього кроку від Росії. Деталі спілкування з росіянами – у відео.🇺🇦 Facebook | Instagram | Twitter
Примусова паспортизація росіянами українських дітей набуває дедалі загрозливіших масштабів!❗️Дітям із ТОТ окупанти видають російські паспорти по-особливому урочисто. Іноді для цього їх везуть за тисячі кілометрів до Москви чи Санкт-Петербургу, іноді на місцях – під святкове підняття триколора, покладання квітів до пам’ятника «скорбящєй матєрі», коли з’їжджаються представники МВС РФ, Слідчого комітету і так звані ветерани локальних війн та збройних конфліктів.Саме так нещодавно відбулося в окупованому Генічеську на Херсонщині. Надумана велич цього процесу покликана сформувати у дітей враження, що вони стають частиною чогось важливого, приховуючи справжні наміри та маніпулюючи їхньою свідомістю. 🗣Вкотре наголошую, примусова видача паспортів є спробою легітимізувати окупацію і насадити думку, що місцеве населення прийняло російське громадянство добровільно. Це спроба змінити національну ідентичність українських дітей та підпорядкувати населення окупованих територій.🇺🇦 Facebook | Instagram | Twitter