Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Омбудсман Лубінець Дмитро
Añadido 14 jul. 2024

Омбудсман Лубінець Дмитро

@dmytro_lubinetzs
Número de suscriptores: 38 350
Fotos: 9,880
Videos: 807
Enlaces: 4,820
Descripción:
The Ukrainian Parliament Commissioner for Human Rights | Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Facebook https://www.facebook.com/dmytro.lubinets Instagram https://www.instagram.com/dmytro_lubinets/ Twitter https://twitter.com/lubinetzs

👥 Número de suscriptores

38 350
Promedio/Día:: +12
Promedio/Tiempo:: -14
Promedio/Mes:: +231

👁️ Vistas promedio por mensaje

79 292
Promedio/Día:: 99,100
Promedio/Tiempo:: 261,493
ERR: 206.76%

📊 Mensajes por Día

4.1
Último día: 5
Promedio semanal: 3.1
Promedio por día: 4.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Росія посилила цілеспрямоване ІПСО проти родин військовополонених і зниклих безвісти! ❗️Цього разу інструмент — фейкові групи та профілі у соцмережах. Вони маскуються під волонтерські, правозахисні або нібито «дотичні» до процесів обміну. Мета проста — завоювати довіру родин. Зокрема, ці групи та профілі пропонують долучитися до закритих чатів, обіцяють контакти та «шляхи повернення близьких». Насправді це — російські спецслужби, які збирають дані, тестують реакції та формують залежність. Реальна мета — шантаж, психологічний тиск, погрози й провокації, а ширше — підрив довіри до держави. Тому важливо критично оцінювати повідомлення та довіряти лише державним органам влади.🗣Я звертаюся до родин українських Захисників і Захисниць: розумію ваш страх і безсилля, коли кожен дзвінок змушує затамувати подих, а кожна новина — болить. Ви живете між надією і тривогою. Проте ви не самі в цьому очікуванні — ми поруч, чуємо вас і робимо все можливе, щоб повернути кожного і кожну додому!🇺🇦 Facebook | Instagram | Х
Повернення наших громадян — один із ключових гуманітарних пріоритетів України🇺🇦ℹ️ Зустрівся у Центрі захисту прав дитини із Заступником Державного секретаря з питань демократії, прав людини та праці (DRL) у Державному Департаменті США Райлі Барнсом. Серед тем — незаконна депортація українських дітей Росією. Кожна ситуація— це не статистика, а конкретна дитина, родина і відповідальність за воєнний злочин. Тому я подякував Президенту США Дональду Трампу та Першій леді США Меланії Трамп за особисту увагу й підтримку України. США відіграють ключову роль у документуванні воєнних злочинів та зборі доказів для міжнародних інституцій. Я розповів, які дії робить Офіс Омбудсмана для повернення дітей. Є конкретні приклади після тривалих і складних переговорів, попри спротив російської сторони.Серед інших тем, які ми обговорили: 🔘 порушення релігійних прав та переслідування представників релігійних громад та ТОТ України;🔘 ⁠переслідування журналістів та громадських діячів.Розмова була відвертою та змістовною. Дякую Райлі Барнсу за досягнуті домовленості, готовність діяти коли Україна бореться за кожну людину, правду та справедливість разом із демократичним світом!🇺🇦 Facebook | Instagram | Х
Важлива новина для тих, у кого є нерухомість на територіях бойових дій або тимчасово окупованих🗣Платити податок за таке майно не потрібно! 24 грудня 2025 року Президент підписав закон, який змінює правила сплати податку на нерухомість. І це дійсно важливо для багатьох людей. Що це означає на практиці? Якщо у вас є квартира чи будинок (крім землі) на території, де зараз йдуть або раніше були бойові дії, або на тимчасово окупованій території — податок за таку нерухомість платити не потрібно. Це стосується житла, яке належить фізичним особам і включене до офіційного переліку таких територій. ❗️Правило діє з 1 січня 2025 року і триває до кінця місяця, в якому на відповідній території офіційно завершаться бойові дії або закінчиться окупація. Тобто за цей період ваш будинок чи квартира не підлягає оподаткуванню.Це реальна підтримка людей, чиє майно зараз фактично поза їхнім контролем. Маленька, але дуже важлива допомога, яка хоча б трохи полегшує життя в ці складні часи. Нагадую, що у разі порушення прав, ви можете звернутися до Офісу Омбудсмана: 📍за адресою: вул. Інститутська, 21/8, м. Київ, 01008; на електронну пошту: [email protected]; 📞за номерами телефонів: 044 299 74 08, 0 800 501 720; ℹ️для дзвінків з ТОТ України: +38 093 406 80 17 (WhatsApp, Viber, Telegram).🇺🇦 Facebook | Instagram | Х
Костел Святого Миколая у Києві повернули релігійній громадіДо мене звернулася релігійна громада парафії Святого Миколая в Києві через невиконання Міністерством культури України судового рішення про передачу Костелу у користування парафії.Попри доручення Президента України та підписаний із Міністерством культури України меморандум, Костел роками залишався концертним майданчиком, а не повноцінним місцем молитви. ℹ️Для з’ясування обставин було направлено відповідні запити до Міністерства культури України та Державної служби України з етнополітики та свободи совісті. Зʼясувалося, що процес передачі затягувався через переміщення Національного будинку органної і камерної музики та відсутність чітких управлінських рішень.Представники нашого Офісу здійснили моніторинговий візит до Костелу , під час якого зафіксували, що будівля перебуває в аварійному стані, а богослужіння, які відвідують сотні людей, відбуваються в потенційно небезпечних умовах. За результатами моніторингу визначено потребу в невідкладних заходах для безпечного використання будівлі та збереження пам’ятки. Відповідні рекомендації надали Міністерству культури України та Державній службі України з надзвичайних ситуацій. Мій Представник з рівних прав і свобод, прав національних меншин, політичних та релігійних поглядів Олександр Осіпов тримав це питання на постійному контролі, перебував у безперервному контакті з релігійною громадою, інформував про перебіг справи, сприяв проходженню процедур та підтримував робочий діалог між всіма залученими сторонами.🗣І сьогодні під час святкової меси з нагоди свята Богоявлення Господнього Костел Святого Миколая нарешті передано релігійній парафії. Також мій Представник долучився до цього заходу. Це рішення є проявом справедливості, поваги до віруючих і реального забезпечення свободи совісті в Україні.🇺🇦 Facebook | Instagram | Х
Роз’яснення щодо передачі списків турецькій стороніℹ️ Нещодавно я разом із Головним Омбудсманом Туреччини Мехметом Акарджою провів онлайн-зустріч із координаторами родин військовополонених і зниклих безвісти. Ми обговорили передачу турецькій стороні списків українців, які перебувають у російській неволі, та зниклих безвісти.До списків входять категорії, які ми передаємо для верифікації або репатріації:📌військовополонені;📌зниклі безвісти за особливих обставин;📌тяжкохворі та тяжкопоранені;📌ті, хто найдовше утримується в полоні;📌незаконно утримувані цивільні в РФ.Ще раз про головне! Списки ми формуємо самостійно через Коордштаб. Родинам не потрібно писати окреме звернення до нашого Офісу — головне заповнити все в особистому кабінеті Коордштабу ➡️за посиланням. Що робити родинам?Перевірте в Особистому кабінеті, чи всі дані про вашого рідного внесені та актуальні — чи враховано стан здоров’я, термін утримання в полоні, дата зникнення. Якщо щось не внесено або змінилося — обов’язково оновіть. ☝️Також, ви можете звернутися через координаторів, громадські організації, які предсталяють інтереси родин військовослужбовців, надавши їм всю інформацію про свого рідного. Це допомагає, але не замінює офіційні списки — усі дані синхронізуються з інформаційною системою Коордштабу.Якщо у вас є додаткові питання, ви можете звернутися до Офісу Омбудсмана:📍 Адреса: вул. Інститутська, 21/8, м. Київ, 01008 Електронна пошта: [email protected]📞 Телефони: 0 800 501 720; 044 299 74 08🇺🇦 Facebook | Instagram | Х
Тривають останні години 2025 року. Він був важкий для кожного з нас, але ми вистояли — завдяки людям і всупереч обставинам.🤝 Перш за все — дякую воїнам Збройних Сил України. Саме завдяки вам ми маємо змогу підбивати підсумки цього року й зустрічати новий.Дякую всім, хто рятує, лікує, навчає, працює. Окрема вдячність моїй команді — тим, хто щодня боровся й продовжує боротися за права людини. Вірю, що 2026 рік стане справедливим і переможним. Цього щиро бажаю всім нам. Обов’язково, о 12-й годині, підіймаючи келихи, згадайте хлопців і дівчат на передовій — тих, хто ціною власного спокою і життя дав нам можливість зустріти 2026 рік. ❗️У новому році бажаю вам сил і віри — у себе та в Україну. Нехай у кожному домі оселяться радість і надія, а любов ніколи не згасає.Окремо загадую бажання, щоб у 2026 році повернутися у свою рідну Волноваху, у Покровськ, в інші міста України. На цьому фото — я відвідував наш Покровськ. І мрію зробити це знову. Також бажаю, щоб кожен наш громадянин був удома, а в окупованих містах знову замайорів український прапор! З Новим роком, велика родино!🇺🇦🇺🇦 Facebook | Instagram | Х
Замість допомоги — катування: неповнолітню дівчину прив’язували до ліжка, били по обличчю та душили подушкою15-річний хлопець став свідком криків, побиття та знущань над пацієнткою в лікарні Житомира. Він звернувся до поліції, але реакції не було, тому повідомив мене. ❗️Після отримання скарги я невідкладно направив моніторингову групу до Житомира. Порушення підтвердилися: неповнолітню пацієнтку прив’язували до ліжка, били по обличчю та душили подушкою. Поліція знову залишила повідомлення про насильство без реакції.За офіційними документами фіксація дитини тривала лише 2 години. Але наші працівники з’ясували, що насправді її застосовували майже весь час перебування у закладі, за винятком коротких перерв — фактично майже добу. ‼️ Шокує, що поліція прибула на місце лише після втручання нашого Офісу. Лише тоді було розпочато слідчі дії, відбір доказів і документування злочину. Відомості про кримінальне правопорушення внесено до ЄРДР за статтею 127 ККУ (катування).Я також невідкладно звернувся до Офісу Генпрокурора та Нацполіції , щоб взяти під контроль досудове розслідування та оцінити дії правоохоронців, які раніше не відреагували на повідомлення дитини про катування та тілесні ушкодження. ℹ️ Постраждала дівчина наразі перебуває в НДСЛ «Охматдит» у відділенні інтенсивної терапії, де не тільки відновлюється, але й оговтується від пережитого. Нещодавно ми її відвідали й обговорили подальшу підтримку. Порушення прав дітей у закладах охорони здоров’я неприпустимі і вимагають негайної реакції держави. Додатково звернувся в МОЗ щодо захисту прав пацієнтки та перевірки вказаних обставин.Якщо ви стали свідком чи пережили жорстоке поводження або насильство, невідкладно звертайтесь до правоохоронних органів. У разі порушення ваших прав ви можете звернутися до Офісу Омбудсмана:📍 за адресою: вул. Інститутська, 21/8, м. Київ, 01008; на електронну пошту: [email protected];📞 за номерами телефонів: 0 800 501 720; 044 299 74 08.🇺🇦 Facebook | Instagram | Х
🗣Я вітаю це рішення Уряду, яке створює прозорі та довгострокові умови для релігійних громад, усуває правові перепони та бюрократичні труднощі, які заважали виконанню судових рішень.Раніше до мене зверталася Римсько-католицька парафія Святого Миколая через багаторічне блокування передачі їм Костелу Святого Миколая. Ігнорування доручень Президента та рішень суду створювало невизначеність і перешкоди для громади. Завдяки ухваленим змінам ці перешкоди усунуто, і громада зможе користуватися будівлею на тривалий та стабільний термін без додаткових погоджень і блокувань, а також уникнути повторного блокування процесуА тепер конкретніше. Які саме зміни відбулися? 🔘Можливість суттєвого збільшення строків користування (до 50 років).🔘Чіткіші та деталізовані умови передачі та користування майном.🔘Усунення правових колізій, які раніше формально перешкоджали виконанню судових рішень.Також Уряд врахував всі мої зауваження, усунувши зайві бюрократичні обмеження під час укладення договорів на комунальні послуги. ☝️Такий підхід формує універсальну і справедливу процедуру передачі культових споруд по всій Україні, відповідає стандартам забезпечення свободи совісті та віросповідання і дає можливість громадам користуватися будівлями без надмірної бюрократії.🇺🇦 Facebook | Instagram | Х
Безпека — одна із основних передумов виборів. ☝️ Наразі питання виборів лунає всюди, але не варто забувати, що вони мають відбуватися з дотриманням прав людини. Саме про це сьогодні говорив на онлайн-засіданні Робочої групи з підготовки комплексних законодавчих пропозицій щодо організації та проведення виборів в умовах особливого періоду та/або повоєнних виборів в Україні.Я подякував народним депутатам та Першому заступнику Голови Верховної Ради України, Голові Робочої групи Олександру Сергійовичу Корнієнку за це обговорення.  ℹ️ Також я увійшов до складу Робочої групи та долучуся до підготовки комплексних законодавчих пропозицій щодо проведення виборів в умовах особливого періоду та після війни. На мою думку, основою для будь-яких рішень у сфері виборчого процесу мають стати:🔘Законодавство України. Ми маємо діяти відповідно до Конституції і Законів України. Зокрема, вибори мають відбутися після закінчення воєнного стану;🔘Ключова умова — безпека. Вибори можливі тільки за наявності реальних гарантій безпеки: для виборців, кандидатів, членів комісій та виборчої інфраструктури. Люди мають голосувати без страху — на безпечних дільницях і без ризику для життя;🔘Право обирати і бути обраним — для всіх: для ВПО, для військових, для українців за кордоном, для жителів прифронтових територій і, зокрема, людей на ТОТ;🔘Онлайн-голосування — неприйнятне. Проведення виборів в онлайн-форматі наразі є неможливим через безпекові, технічні та правові ризики. Цифрові інструменти можуть застосовуватися виключно для спрощення реєстрації виборців, але не для самого голосування.🗣 Проведення виборів — це не лише процедура. Це питання гідності, довіри до держави та реального захисту прав людини. Як Омбудсман України, у межах мого мандату й надалі буду здійснювати контроль за дотриманням прав громадян у цьому процесі! 🇺🇦 Facebook | Instagram | Х
Зустріч з родинами зниклих безвісти військових Корпусу НГУ “Азов”: складні, але важливі питання. Захід відбувся під головуванням мого Представника Юрія Ковбаси. Участь у ньому взяли представники КШППВ, СБУ, ДНДЕКЦ МВС, МКЧХ, Нацполу, Нацгвардії та Корпусу НГУ “Азов”.ℹ️ Головна тема обговорення — повернення українських військових з російського полону, забезпечення належних умов їх утримання, а також пошук зниклих безвісти оборонців. Рідним наголосили: наша інституція систематично звертається до уповноваженої з прав людини РФ Т. Москалькової з вимогою дотримання прав українських військовополонених. Зокрема, ініційовано механізм взаємних відвідувань полонених української та російської сторін представниками офісів омбудсманів. Це питання, а також тема обміну інформацією щодо пошуку зниклих безвісти, були одними із ключових під час перемовин із Тетяною Москальковою у грудні цього року. На зустрічі порушувалися і питання взаємодії з МКЧХ, формування списків, отримання інформації від держорганів. ❗️Я розумію: жодні слова не зменшать біль очікування. Але робота не зупиняється: ми й надалі докладатимемо всіх зусиль, щоб кожен український воїн був знайдений, звільнений з полону і повернувся до своєї родини!🇺🇦 Facebook | Instagram | Х