Fuente
Диван зачекає | КИЇВСЬКИЙ РЕТРО-ТРАМВАЙ 1892 РОКУ ВИЙШОВ НА МАРШРУТ ПІСЛЯ РЕСТАВРАЦІЇУ...
1 400 Vistas/Alcance
2025-05-25 10:41
Mensaje №1402
КИЇВСЬКИЙ РЕТРО-ТРАМВАЙ 1892 РОКУ ВИЙШОВ НА МАРШРУТ ПІСЛЯ РЕСТАВРАЦІЇУ столиці запустили екскурсійні поїздки на унікальному ретро-трамваї М2-М «1892». Це перший виїзд історичного вагона після завершення початкового етапу реставраційних робіт.🚊 Де курсує: від станції метро «Лісова» до Музею міського електротранспортуВартість поїздки поки що не повідомляють — можливо, це пов'язано з тестовим характером перших рейсів.Вагон є стилізацією під перші київські електричні трамваї кінця ХІХ століття. Він нагадує про відкриття першого електричного трамвайного маршруту у Києві в 1892 році, який пролягав від Подолу до Олександрівського узвозу (нині Володимирський узвіз).Що вже відреставрували:— відновили ходову частину— відремонтували трамвайний візок— частково оздобили салонПовну реставрацію планують завершити навесні 2026 року з точним відтворенням історичного вигляду 1892 року.Цього літа розглядають можливість організувати регулярні екскурсії на лівому березі столиці.Реставраційні роботи виконували фахівці Дарницького трамвайного депо за підтримки КП «Київпастранс». Проєкт створений для збереження історичної пам'яті про розвиток електричного громадського транспорту в місті.Підписатися на «Диван зачекає» — канал про події та нові місця Києва