Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Дизрайтер
Añadido 14 jul. 2024

Дизрайтер

@disWriter
Número de suscriptores: 1 090
Fotos: 111
Enlaces: 162
Descripción:
Говорю про спільноти, менторство, комунікації та турботу про себе. Автор: @yaroslav_boruta Підписатися на email-розсилку: https://diswriter.substack.com/ Підтримати Дизрайтер: https://base.monobank.ua/6X7AakrHjwf5MP
Fuente

Дизрайтер | 51Як я відчув свій біологічний годинник (і прийняв його)Це хмара? Це л...

Logotipo de la comunidad de telegram - ДизРайтер Дизрайтер @disWriter
388 Vistas/Alcance 2024-11-04 10:10 Mensaje №304
51Як я відчув свій біологічний годинник (і прийняв його)Це хмара? Це літак? Це режим дня!Я завжди намагався ставити робочі дзвінки якомога раніше. Це ніби хороший привід відчути «магію ранку», бути бадьорим та продуктивним, встигати все до кінця світлового дня.Зрозуміти, що я обманюю сам себе, мені допомогла Укрзалізниця, а конкретно — рейс «Київ-Полтава», яким я користуюся раз на три місяці. Потяг відходить о шостій тридцять ранку, тож вставати доводиться не пізніше п’ятої ранку (саме про цей час написано в «Магії ранку», і це не останнє використання слово «ранку» в цій публікації). Цілий день після такого пробудження у мене ніби пісок в очах і я не можу зосередитися на простих задачах.Після чергової такої поїздки я прочитав книгу «Коли я нарешті висплюся», яку раджу і вам. Вирішив послідкувати за своїм режимом дня і піками продуктивності. Ось до чого я прийшов:🔴 прокидатися раніше 08:30 мені фізично некомфортно🔴 на дзвінку о 10:00 чи 10:30 я чекаю, коли він закінчиться, бо не можу зосередитися на обговоренні🔴 після кави об 11:30 відчуваю, що починається вже якась робота🔴 після обіду працюю як навіжений🔴 о 19:30 згадую, що треба і повечеряти🔴 після вечері о 21:30 сідаю працювати на годину-півториТож як можна моє несприйняття ранкової роботи та любов до роботи ввечері адаптувати до графіку, за яким працює більшість моїх проєктів? Для цього я:🟢 почав вставати о 08:30. Півгодини розкачуюсь, снідаю і у мене залишається ще десь півгодини-година перед ранковим дзвінком повайбувати, почитати, прийти в себе🟢 до обіду надаю перевагу таким задачам як планування, рефлексія, відповіді на пошту. Також можу прибрати в квартирі, помити посуд, зробити ще щось по побуту, щоб не витрачати на це час після обіду, в час найбільшої продуктивності🟢 ставлю дзвінки та великі задачі на час після 13:00. 🟢 орієнтовно з 16:00 до 19:00 у мене найбільш продуктивний час, який використовую для найскладніших задач🟢 після вечері роблю задачі»-драфти»: наприклад, пишу чорнові версії публікацій на канал, накидую план на наступний день або записую ідеї, що за день прийшли в голову.Поки що моя схема працює. Але сумніваюся, що її можна використати в офісній роботі або у роботі з великими компаніями, де багато дзвінків в першій половині дня. Якщо ж ви працюєте попроєктно і вже стали джедаєм чи джедайкою самоменеджменту — то послідкуйте за собою. Коли ви найбільш продуктивні? Коли ви починаєте відчувати втому? Чим ви любите займатися в різний час дня?