Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Брудна Стіна
Añadido 14 jul. 2024

Брудна Стіна

@dirtywallua
Número de suscriptores: 2 400
Fotos: 9,940
Videos: 1,450
Enlaces: 3,560
Descripción:
Мова спілкування - УКРАЇНСЬКА. І не тягніть у чат російськомовні новини. IG: @dirtywallua Twitter: @iPapaJustify YouTube: youtube.com/@БруднаСтіна Постійна банка для потреб ЗСУ: https://send.monobank.ua/jar/3DPbmSfeeP
Fuente

Брудна Стіна | Знаєте як росіяні будуть використовувати це розширення? Я не проти так...

Logotipo de la comunidad de telegram - Брудна Стіна Брудна Стіна @dirtywallua
988 Vistas/Alcance 2026-02-21 13:00 Mensaje №15824
Знаєте як росіяні будуть використовувати це розширення? Я не проти таких розришень, я навпаки за, але тут буде знову ефект Барбари Стрейзенд.Пам'ятаєте, коли я випускав відео про Atomic Fart, я почав масово банити амерів та русню за те, що вони тупо писали: "thanks, I'll buy 2". Вони ненавидять культуру відміни і роблять все навпаки, тільки щоб цю культуру відміни побороти.Тут буде те саме, русня буде маркувати свої ж ігри, та купувати їх задля розширення капіталізації ринку і писати "Спасиба купил две!". На зло нам, авжеж 🙂Я вважаю що конкурувати з росіянами та їхніми іграми ми зможемо виключно своєю якістю. В них є Atomic Fart? Нам варто зробити гру, яка буде знищувати цю радянщину, але кращої якості.Сталкер 2 чудовий приклад такої якості. А простих шляхів не існує і існувати не може. Тільки конкуренція у вигляді більш якісного та цікавого продукту. Якщо цей продукт буде існувати, у російські ігри ніхто грати не буде, бо вони на вагах будуть програвати.Інше питання в тому, що в нас грошей в країні нема через війну, але це саму ідею не змінює.