Fuente
Брудна Стіна | Знаєте як росіяні будуть використовувати це розширення? Я не проти так...
988 Vistas/Alcance
2026-02-21 13:00
Mensaje №15824
Знаєте як росіяні будуть використовувати це розширення? Я не проти таких розришень, я навпаки за, але тут буде знову ефект Барбари Стрейзенд.Пам'ятаєте, коли я випускав відео про Atomic Fart, я почав масово банити амерів та русню за те, що вони тупо писали: "thanks, I'll buy 2". Вони ненавидять культуру відміни і роблять все навпаки, тільки щоб цю культуру відміни побороти.Тут буде те саме, русня буде маркувати свої ж ігри, та купувати їх задля розширення капіталізації ринку і писати "Спасиба купил две!". На зло нам, авжеж 🙂Я вважаю що конкурувати з росіянами та їхніми іграми ми зможемо виключно своєю якістю. В них є Atomic Fart? Нам варто зробити гру, яка буде знищувати цю радянщину, але кращої якості.Сталкер 2 чудовий приклад такої якості. А простих шляхів не існує і існувати не може. Тільки конкуренція у вигляді більш якісного та цікавого продукту. Якщо цей продукт буде існувати, у російські ігри ніхто грати не буде, бо вони на вагах будуть програвати.Інше питання в тому, що в нас грошей в країні нема через війну, але це саму ідею не змінює.