Fuente
Директор | Напад на забудовників. Кілька днів тому НАБУ виписали підозру на Влади...
2 120 Vistas/Alcance
2025-09-09 11:15
Mensaje №416
Напад на забудовників. Кілька днів тому НАБУ виписали підозру на Владиславі Молчановій, засновниці Столиця групп. Хто не в курсі, то це великий забудовник, який будує з часів, коли я ще таблицю множення в школі вчити починав. Варшавський на 10 000+ квартир, Галактика на 2500, Севен +-2500, та ще купа різних проєктів. І в мене від цього дико горить одне місце. І питання не в тому, що вона виинна, чи не винна. Я уявлення не маю, свічок не тримав. Але сам підхід просто дикий. Мусорські підходи продовжують квітнути недивлячись на війну, важкі обставини, в яких інсують забудовники і тд. - Київміськ буд напиздив бабок, залишив десятки тисяч людей без квартир - нічого страшного, буває. - Укр буд скаманув купу людей і державу - ну що поробиш, миші гроші зʼїли. Роками ведуть справи і нічого. - Десятки інших забудовників з недобудами - та з ким не буває. - Грядка посадовців відводить діланки пачками на мільярди - теж не бачимо. - Корупціонери різного масштабу теж себе вільно почуваютьА ось Молчанова, яка будує як машина, все вводить, популярні проєкти, мільярди податків, кілька сотень мільйонів грн на зсу, виявляється, що в 2021 році «незаконно заволоділа ділянкою». І під це, з показовою виставою, заявляються детиктиви НАБУ щоб вручити підозру із заставою в 302млн грн!!! Очевидно ж, що по чиємусь наказу чи дозволу починають рухатись ті чи інші справи. І знову ж, тут не питання вини чи невинуватості. Питання справедливості та мотивів наїздів (чому одних гасять, а інших не бачать).Немає чим зайнятися? З недобудоами розберіться, з мостами, дорогами, фортифікаціями. То Мазепу щимити, то забудовників за податки кошмарити почали (вимагаючи хабарі), то ще щось. Я можу назвати з десяток людей не замислюючись, хто безбожно нищив та обкрадав Київ, але на них поки немає сигналу. Поки ці мусорські способи працювати з конкурентами, політичними опонентами і тд не закінчаться, про який інвест клімат та «відновлення» можна говорити. П.С. Я ніякого відношення до Столиці не маю, ніколи не працював і навіть не знайомий. Але я вважаю, що девелоперські «спільнота» повинна підтримувати та реагувати на таки закиди. Не щоб відмазати, а з запитом на справедливість.П.С.С. Пост з місця подій https://www.instagram.com/reel/DORVYilDpe0/?igsh=djJ5aDY1NXFubTMx