Fuente
Дімас Шилить | $MEGA і наш плотний ворк 🤓о 14:15 буде лістингу $MEGA на премаркеті, ч...
643 Vistas/Alcance
2026-01-30 11:42
Mensaje №1867
$MEGA і наш плотний ворк 🤓о 14:15 буде лістингу $MEGA на премаркеті, чуть раніше я фліпав шорта, але то ще під час сейлу, надіюсь зараз відворкаємо не гірше.ці графіки на фото я вам прикріпив не просто так, це патерни останніх лістингів хайкапів на премаркеті бінансу, всі вони мали одинаковий шлях - до низу, в випадку $MEGA не все так просто.проект $MEGA має звʼязки з америкою, в тому плані чимось схожий на плазму $XPL, яка на тому вересневому міні-бичому ринку росла та росла, проте зараз зовсім інша стадія ринку, вважаю, що зараз проектам хайкапам на лістингу буде супер тяжко показатись нормально.наразі на байбіт премаркеті $MEGA торгується по 0.16$, що дорівнює 1.6 лярда фдв, сейл проходив по лярду фдв, що теж не мало важливо, дивлячись на те, як показали себе останні сейли, зараз на такому ринку можливе бу і на тому дякую, доприкладу таж $ZAMA не змогла втримати і навіть його.тому, мої дії:Зараз на лістингу на бінансі, беру шорт на абуд на 5К пози, в довгу просто, до часу лістингу, дуже надіюсь, що дадуть хочаб 0.2, проте навіть без 0.2, я візьму по 16-17 точно, цю позу я лишаю, далі відкриваю інші біржі і на них буду фліпатись вже коли буде токеноміка, якась інфа по лістингу і тд, також на лістингу премаркет-фюча закинув собі на ХЛ, там можуть бути спред, а також ідея була залитись в хедж, лонг ХЛ і шорт бінанс, ідея полягає в тому, що якщо будуть пушити ХЛ, то бінанс так сильно підтягувати не буде і буде вкусно, тому можливо зайду на 10К на бінансі і на 5К в лонг на ХЛ.