Fuente
Дімас Шилить | Що робити з $ZAMA? 😏хотів поділитись своєю думкою про ЗАМУ і її відпра...
569 Vistas/Alcance
2026-01-24 08:33
Mensaje №1834
Що робити з $ZAMA? 😏хотів поділитись своєю думкою про ЗАМУ і її відпрацюванням, для себе морально прийняв рішення, що шорти в довгу я тут буду скіпати, тримаю зараз 6К пози по 0.068 загальної твх, мій пройоб, що не встиг вам заколлити вхід, але вважаю, що не буде помилкою, сьогодні починати до кінця сейлу набирати позу.у мене стратегія/ідея така: зараз потрохи беру шорта, хочу лишитись з 15-20К позою до кінця сейлу, маю 2 аки для того, щоб занести в сейл ЗАМИ, буду заносити 15-20К, біди буду ставити від 0.045 до 0.05, вважаю менші прайси не має сенсу ставити, не наллє, тому +- розраховую на щось таке та буду розглядати два сценарії розвитку.перший сценарій полягатиме в тому, що якщо вийде налити в сейлі на якусь суму по типу 3-5-10К, то шорт на 3-5-10К я лишаю, а все, що зверху буду різати, як фліп позу, таким чином, вразі викупу зами по 0.05 на сейлі у мене виходить 20% чистого руху з гарантованим прибутком на сайз 3-5-10К + фліп поза.другий сценарій вразі, якщо наллє фул обʼєм (що я дуже сумніваюсь) на 15-20К то мій шорт просто стане хеджом з покупкою по 0.05 і шортом по 0.065 (десь така твх після добору буде), і такий сценарій теж буде гуд для мене.тримати позу в довгу точно не планую, я маю думку, що після того як всі наберуть хеджі ЗАМА можуть пушити для вибривок, це така ідея, ясно що не точно таке буде, проте точно не сайзитимусь тут як в СЕНТ.також варто зауважити, що тут поки не зрозуміло по якій ціні буде друга стадія, де точно можна буде занести по 10К на акаунт і вот як там працювати, я поки не придумав, наскільки мені відомо, там викуп іде по найнижчій ціні біда актуальної стадії, але там фкфс має бути і чи встигну я там взяти алоку, дуже сумніваюсь, але все можливо, тому що там софтів або не буде або буде дуже мало, тому що ще немає сторінки на яку можна було б прописати софта, тому на другій стадії я вже буду робити все інтуїтивно, вдасться взяти алоку, то зразу 60-70% захеджу і решта залишу до лістингу для можливих вибривок.Підсумуємо:тримати позу в довго по ЗАМА для мене ансмарт онлі фліпатись, зараз розкинув лімітки на байбіті і буду потрохи добиратись до кінця сейлу, вийде занести - шорт стає хеджом, не вийде, фліпнусь і залишу пози на той сайз, що вийшло занести, виходячи з моєї ідея пробуйте формувати своє і підлаштовуватись під ринок, тому що конкретно по ЗАМА у кожного буде своя ідея і стратегія, якщо надалі лишились якісь питання задавайте в коментах на все відповім, ну і ті хто знає більше ніж я теж діліться ідеями, цікаво буде почитати.