Fuente
DIM 9000 | Енергетичні монстри у вас вдома (ні, ми не про родичів)YASNO підготува...
3 660 Vistas/Alcance
2025-12-16 15:56
Mensaje №444
Енергетичні монстри у вас вдома (ні, ми не про родичів)YASNO підготували інфографіку про прилади, що споживають найбільше електроенергії. Ми ж доповнюємо її простими діями, які кожен може зробити вже сьогодні — щоб допомогти енергосистемі витримувати навантаження. 🔸Споживайте електроенергію ощадливо у пікові години — з 16:00 до 22:00. Це час, коли навантаження на мережу найбільше. Кожен вимкнений прилад у цей період — маленький внесок у стабільність. 🔸Вимикайте світло у кімнатах, коли там нікого немає. Працює краще, ніж здається. Мінус кілька лампочок = мінус навантаження на мережу. 🔸Не вмикайте одночасно багато енерговитраних приладів. Якщо увімкнути все разом, це створює стрибок споживання. Спробуйте вмикати такі прилади по черзі. 🔸Перенесіть деякі побутові процеси на ніч або ранок.Прання, посудомийка, нагрівання бойлера — у нічні години ці процеси безпечніші для мережі. Пам’ятайте, що чим свідоміше ми споживаємо, тим стабільніше працює мережа.Разом можемо знизити навантаження та зменшити ризики відключень. #разомясно