Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - і рибку зʼїсти, і книжку почитати
Añadido 06 dic. 2025

і рибку зʼїсти, і книжку почитати

@diknyjkova
Número de suscriptores: 1 126
Fotos: 2,130
Videos: 90
Enlaces: 391
Descripción:
Для коротких нотаток про книги, цитат і всяких інших приколів🙂 Тікток тут https://www.tiktok.com/@nazeratttti?_r=1&_t=ZS-92Yby0M1r5o Вішлист тут https://rewish.io/qBAEAA Хештеги для навігації: #дівідгук та #раджукниги

👥 Número de suscriptores

1 126
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -3
Promedio/Mes:: -5

👁️ Vistas promedio por mensaje

330
Promedio/Día:: 289
Promedio/Tiempo:: 369
ERR: 29.31%

📊 Mensajes por Día

2.2
Último día: 0
Promedio semanal: 1.4
Promedio por día: 2.2

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

Ладно, давайте серйозно поговоримо🥸Тік ток це така сама платформа, як і телеграм, де є різні зрізи людей від фріків, які пишуть про натирання клітора до літературних критиківСядьте зробіть статистику по телеграм каналам і ви здивуєтесьСеред цих 150 людей найкращими називали і Артура Дроня, і невеличку драму (по 6 разів кожну, до речі) і Пруста, і Шекспіра, і Воннегута, і Забужко, і Прохасько, і Баєтт, і Еверетта і БАГАТО ІНШИХАле, Ліз Томфорд це новинка, яку всі читали САМЕ В 2025 році, в наступному вже не буде її, повіртеТак, більшість дівчат 20 років оминають книжки про війну (НЕ ВСІ). Хтось тому що їм не хочеться знімати рожеві окуляри, а хтось тому що їх батько/брат/чоловік вже лежить в сирій землі і вони шукають розрадиПлюс покоління Z в тому, що їм похуй на те, як виглядає їх топ книжок. Їм набагато важливіше, щоб книжка принесла емоцію а не виграла нобеля Що стосується мене: я читала більшість зі списку і мені не подобається Ліз Томфорд, але я так рада була там бачити Деревʼянка! Це магія якась, що наші автори кожен рік складають конкуренцію світовим бестселерам з мільйонними бюджетами
У такі моменти я відчуваю дуже велику відповідальність, бо легше щось радити тоді, коли знаєш, що людина зазвичай читала, за що цінує книгу (що у пріоритеті: краса тексту, нові світи, динамічний сюжет), а також табу (на приклад, не люблю жорстокі теми). Якщо дуже узагальнити, то я вважаю, що після перерви треба АБО для розгону взяти книгу, яку давно читали, і любите її АБО братись за щось невеликого розміру, просте, динамічне, щоб прям затягнуло інтригою або швидкою зміною подій, і те, що викличе емоцію.На поверхню мені одразу спливли книги:Тейлор Дж. Рід. «7 чоловіків Евелін Ґюго», «Дейзі Джонс і the Six». У першій є інтрига, які розкриється у кінці, яскраве голлівудське життя і сплєтні, емоційні моменти.Друга написана у форматі інтерв’ю гурту, який розпався. Також скандали інтриги, читається зі швидкістю світла))З детективів «Чорні водяні лілії» та «Востаннє, коли я збрехала». У першому ідеальний баланс краси тексту, емоцій, людських стосунків і класною інтригуючою лінією розслідування. Все відбувається у селищі Живерні, де жив Клод Моне, і розслідування повʼязано з його роботами у тому числі. У другій атмосфера дитячого табору, мені зайшло.«Місто дівчат» також буде хорошим варіантом. Щось типу повоєнний гьорлхуд😅Життя богемної тусовки, театральної трупи під час війни. Колоритні персонажі. Як варіант-взяти щось близьке до вас по контексту. Для цього українські сучасні письменники. Хочете поностальгувати за початком 2000-х - беріть «Зелену Маргариту». Маленька, динамічна, дотепна і забавна книга від імені журналістки.Хочете чогось ще ближчого до сучасного контексту- «Летиція Курʼята» (крихітна, але сильна), «Вівці цілі» (різдвяні свята у сучасних реаліях, яскраві персонажі, дорослий любовний інтерес у головної героїні).Якщо тема рефлексії материнства цікава, і хочеться інколи впасти в female rage - із нещодавнього рекомендую «Нічну сучку».Якщо більше хочеться чогось емоційного - Ішіґуро «Не відпускай мене» або «Клара і сонце».Чекатиму на ваш букток😋💅
Вам особисто можна все, якщо не заборонене законом😋 Якщо у вас питання про моє ставлення до цього-це інша історія. Здогадуюсь, звідки прийшло питання👄Якось я написала пост зі спостереженням, що почала бачити відео від блогів, у яких до тисячі підписників, розпаковки типу «попросила книги у видавництва». Прокоментувала, що раніше такого не було і у видавництв були вимоги по аудиторії (коли я почала рости, я написала двом сама із питанням щодо вимог, мені надсилали).Сміливим бути класно, як мінімум, є така практика «100 відмов», дуже корисна для пропрацювання скутості)) Якщо якесь видавництво відгукнулось на прохання - видавництву це ок. Це бізнес, і бізнес сам вирішує, що для нього вигідно (або не несе великих збитків). Але це не відміняє того, що я досі вважаю це недоречним.Для мене це досі дорівнює ситуації, коли стукаєш до сусіда і просиш 100 грн, просто аби спробувати. Звичайно, хтось дасть, і це також виклик попрацювати над сміливістю. Але я б так не робила, коли мала 600 підписників і 200 переглядів на відеоДля мене співпраця - то не безкоштовна книжка. А це маленьке визнання досягнень, це видавництво, яке мене помітило. Книжки я і сама собі купую😅