Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - dikepole_official
Añadido 06 dic. 2025

dikepole_official

@dikepole_official
Número de suscriptores: 1
Fotos: 43,200
Videos: 15,800
Enlaces: 42,300
Descripción:
Канал продається пиши - @reklama_ukraina_kiev
Fuente

dikepole_official | Не можна не сказати про нову проблему, яка нещодавно з'явилася — ворож...

Logotipo de la comunidad de telegram - Дике Поле dikepole_official @dikepole_official
3 170 Vistas/Alcance 2026-01-28 12:09 Mensaje №68294
Не можна не сказати про нову проблему, яка нещодавно з'явилася — ворожий дрон на Starlink.🤬 Такий дрон уже бачили в Києві, Дніпрі, а також начебто у Львівській області (тут не певен, бо туди реально ще треба долетіти, до кордону з РФ там 900 км). Основна мова йде про БМ-35, у нього є гвинт попереду та начебто БЧ у 15 та 35 кг (якщо бч менше, то тоді додатково можна залити палива). Також його називають "Італмас", але це інший БПЛА, у нього при всьому бойовому навантаженні дальність 200 км, а в БМ-35, за словами Флеша, до 500 км.☝️ Дальність та назва не так важливі. Важливо те, що цей БПЛА керується за допомогою Starlink. Раніше це ворог уже ставив, але лише на БПЛА літакового типу "Молния", якими далеко не вдариш. І в принципі тепер зрозуміло, що Starlink можна ставити на будь-який ворожий БПЛА, ті ж самі "Шахеди", як ми, наприклад, ставимо ці термінали на FP-2 чи морські дрони. Але момент є в тому, що Starlink в РФ вимкнений, тож ми не можемо озброювати свої далекобійні БПЛА цими терміналами, у них у РФ не буде зв'язку. А в нас ця мережа працює, тож ворог може бити по всій країні таким чином.🤷‍♂️ Нагадаю, що заглушити Starlink майже нереально, його антена йде вертикально вгору, його можна подавити тільки якщо ви знаходитеся над ним. Це не mesh-мережі чи мобільний інтернет, які ще можна якось заглушити, у цьому теж велика проблема. Якщо з інтернетом ми просто блокуємо SIM-карти оператора, чиїм інтернетом користуються "Шахеди", то тут так не вийде. І ще одна його особливість — корисне навантаження. Тобто він не просто веде розвідку, а наприклад може атакувати МВГ чи ППО навіть у русі. І також він летить на низькій висоті, через що його можуть не засікти РЛС. І так само вони й пробралися наприклад у Київ, де їх помітили тільки візуально. Схоже, що такі БПЛА вже у ворога поставлені на потік. Тож це тепер нова загроза, якій треба протидіяти, бо тепер під загрозою навіть різні мобільні електростанції чи тимчасові стоянки авіації.Дике поле