Fuente
Діалог.ТУТ | Усі три роки існування Діалогу.ТУТ найважче нам давалося 6 травня. Це ...
2 100 Vistas/Alcance
2025-05-06 17:33
Mensaje №1910
Усі три роки існування Діалогу.ТУТ найважче нам давалося 6 травня. Це дата народження нашого проєкту і заразом час осмислення, навіщо все це було починати і продовжувати. Три роки тому було більше сил, сподівань і витримки.Зараз залишилася тільки витримка і ще трохи усвідомлення, що майбутнє твориться нашими вчинками тут і зараз, а отже треба діяти, тільки не так, як раніше, й по-інакшому. Голова вже гуде від роботи над помилками. Хто що не так не там і не тому сказав. Хто чому так довго мовчить і навіщо. Хто в чому був правий і як треба було слухати інших, аби тепер не було так як є… Багато стало знавців і експертів, кожен не бариться зі своїми далекоглядними висновками. Але знаєте що? За ці три роки головним результатом Діалогу стала любов.У когось більше, у когось менше. Однак… Бог дає пережити нестерпне, а ми не ховаємось.Дає випробування, а ми за це Йому дякуємо.Посилає хейт, образи і наклепи, а ми їх не уникаємо.Це велика й велична школа. За яку, переконані, ми всі будемо вдячні Господові все своє подальше життя. Наш Діалог.ТУТ — це не про писанину, не про полеміку і тим більше не про спротив.Це простір порозуміння та єдності. А вони неможливі, якщо ми не прийматимемо одне одного з усіма потаємними та відвертими вадами. Тому, можливо, й добре, що ми всі тут по-різному себе проявляли й показували з різних, часом не прямо таки достойних сторін. *** За ці три роки на нашому проєкті ми багато з вами спільно пережили. Здебільшого болю.Але була й радість — від того, що ми не самі в цьому пеклі війни, що ми є одне в одного і що ми є у Господа. Проте життя вимагає руху не просто вперед, а й угору.Ми готові, хоча трошки боязко. З новим роком Діалогу.ТУТ вітаємо всіх причетних❤️🩹І з цікавістю дивимося в рік наступний, бо накопичено неабиякий досвід та потенціал — чи дасть Господь його проявити й застосувати. Якщо вам цікаво, куди воно все вирулить, підтримайте нас.Обіцяємо: коли нам не буде більше що сказати, ми про це чесно напишемо й урочисто закриємо наш проєкт😏 А поки чекаємо відповідей цікавих інтерв’юєрів і плануємо для вас ексклюзив — не перемикайтеся🥰 ***Картки для донатів ті самі.Завдяки їм ми покриваємо найнеобхідніші витрати й розуміємо, що ми вам потрібні. Приват: 5168752003546804 (або просто клікніть на це посилання). А ще є банка Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/4yWNBhmz9c🌺І нехай весна, любов і мир переможуть🙏