Fuente
Діалог.ТУТ | Не приносять щастя відібрані храми😔На додачу до сьогоднішніх спогадів ...
2 000 Vistas/Alcance
2025-03-25 20:07
Mensaje №1860
Не приносять щастя відібрані храми😔На додачу до сьогоднішніх спогадів про те, як рівно 2 роки тому одні українці відбирали в інших українців кафедральний собор вІвано-Франківську, спливла цікава інформація. Той активіст Саша, який закликав усіх на побоїще, невдовзіопинився в центрі скандалу. Збирав кошти на автомобілі для ЗСУ, але автівки чомусь стояли у його дворі і не їхали туди, де їхнє місце (див.скріншот). Сам кафедральний собор стоїть як пам’ятка безбожності.Більшість часу зачинений, людей приходить небагато, доріжки через відсутність людського трафіку поросли травою. Кажуть, що чоловік, який організував «перехід» громади, судиться зі священиком ПЦУ, бо останній перереєстрував храм на себе, і пан Юрій у цьому храмі тепер такий же ніхто, як і ті, кого він звідти вигнав. З документами теж цікаво — навіть засновника релігійної громади змінили (незрозуміло, як це взагалі можливо). Про парафію УПЦ стирають будь-яку пам’ять. А священик там, напевно, і швець, і кравець, і на дуді гравець — бо у ризах сам дзвонити ходить🫣