Fuente
Думки з війни Діалог з тренером | діалог_з_тренеромХолодний душ.А як давно ви відкривали діпстейт?Зараз ...
889 Vistas/Alcance
2024-10-21 11:23
Mensaje №418
#діалог_з_тренеромХолодний душ.А як давно ви відкривали діпстейт?Зараз не буду вас залякувати, суха статистика, трохи циферок.На мапі відстань від крупних населених пунктів в кілометрах, з точністю до декількох кілометрів.А тепер задуємо, за скільки ми долаємо цю відстань на сучасному авто?Бадьорить? Не дуже. Тож маємо усвідомлювати, що ця відстань досі не подолана ворожою технікою лише тому, що за кожен МЕТР нашої землі боряться титани. Які не були народженими для війни. Тож, коли ви викладаєте нові відосики про вчителя, логиста, кухаря, які не є ухилянтами лише тому, що не приймали присягу (хоча за бажанням це ж не проблема), ви знецінюєте таких саме людей, тих саме професій, які не вагались а пішли воювати.До чого я. Не воюєте - ваша справа і ваш вибір (навіть не засуджую) але і не пиз..іть і не поширюйте цю херню. Краще допомагайте чим можете. Та готуйтесь зустрічати ворога на околицях своїх міст. Як? В залежності від ваших переконань та підготовки.І ще трохи крижаної. Для тих, хто не бачив відосиків, як на болотах видають форму корейцям, яких готують відправляти в Україну в рамках двосторонніх домовленостей між рф та пкр. Тож, якщо досі не второпали 3 світова ВЖЕ іде.Гарного дня.