Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Думки з війни Діалог з тренером
Añadido 14 jul. 2024

Думки з війни Діалог з тренером

@dialog_z_trenerom
Número de suscriptores: 787
Fotos: 259
Videos: 41
Enlaces: 107
Descripción:
Цей канал був створений, щоб говорити про спорт та виховання. Але в Україні війна і я вимикнув режим "тренер" та увімкнув "військовий" Тож говоримо про те, як бути корисним для Перемоги, а також, як підтримувати та триматись.
Fuente

Думки з війни Діалог з тренером | діалог_з_тренеромНапевно я нікого не здивую, якщо скажу, що святих сер...

#діалог_з_тренеромНапевно я нікого не здивую, якщо скажу, що святих серед нас немає, та і ті, кого вважають за святих після їхньої смерті, навряд такими були за життя.До чого це я.Вчора вбили Ірину Фаріон. Напевно в кожного тут своє сприйняття цієї людини, хочу поділитись своїм.На мій жаль маю критичне мислення ( певної міри розвинуте), тому коли пані Ірина з’явилась в моєму інфопросторі, почав цікавитись тим, що саме вона декларує.Це був напевно 2010 +- рік. Подивився декілька її інтерв’ю і зрозумів, що мені не подобається ЯК вона говорить, але я розділяю той посил, який вона несе.Далі був її конфлікт з 3 ОШБр, і я залишаю за собою думку, що конфлікт спровокований, але на превеликий жаль він не був вирішений. Навіть мав, певну дискусію з пані Іриною в особистій переписці, де ми також не досягли згоди.Можна перелічувати, конфліктні ситуації, згадувати суперечливе минуле Ірини Фаріон, АЛЕ:В неї точно не відняти, сміливість та рішучість лупашити своє, таким, яким вона для себе його сформулювала.Варто боротись за Україну, за мову, за культуру та ідентичність настільки відчайдушно, як це робила вона.І головне, НІХТО не має права вбивати цивільну особу на території України.А моє критичне мислення підказує, що це тільки початок, далі побачимо, як будуть розвиватись події, як цю ситуацію буде використовувати наш ворог і як на це відреагуємо ми.Хотів би сказати що буде цікаво, але ні, небезпечно? для нас ТАК.ДУ МАЙ ТЕ!!!