Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Думки з війни Діалог з тренером
Añadido 14 jul. 2024

Думки з війни Діалог з тренером

@dialog_z_trenerom
Número de suscriptores: 787
Fotos: 259
Videos: 41
Enlaces: 107
Descripción:
Цей канал був створений, щоб говорити про спорт та виховання. Але в Україні війна і я вимикнув режим "тренер" та увімкнув "військовий" Тож говоримо про те, як бути корисним для Перемоги, а також, як підтримувати та триматись.
Fuente

Думки з війни Діалог з тренером | діалог_з_тренеромОтже, дякую всім за участь у вчорашньому опитуванні, ...

#діалог_з_тренеромОтже, дякую всім за участь у вчорашньому опитуванні, тож почнемо продовжувати.Скоро зробимо опитування стосовно тих тем, які хотіли би бачити на каналі (бо теми змінити можу, себе - ні.Отже, чому на фото луна?Бо наче і поруч, але недосяжна.Так і єдність в Українців та і просто україноцентричність серед населення.Слово Нація свідомо не використовую.Чому так?Сьогодні випадково в машині почув, про рейтинг прослуховувань на Apple Music в Україні.Знаєте хто на першому місці?“дискотека аварія” з треком кукла ремікс 2026…Я від цього підох..їв і вирішив зайти почитати новини.Почитав, серед інших вбивство офіцера групи сповіщення ТЦК у Львові. Ножем. В горло. Я підох..їв ще більше.Мені було мало і я вирішив зайти в коментарі…І знаєте, це вже не під.. і навіть не над… Тупо шок...То зараз моя уява малює середньостатистичного українця, який слухає російський контент і мріє зарізати “ТЦКашника”, просто підочковує вийти на вулицю.І не треба мені писати, що то таке ставлення тільки до “них”, а взагалі військових ми поважаємо і навіть десь любимо, бо це ж наші котики.Можливо ви бачили, що ми в суботу проводили вишкіл для молоді, так сталось,що ми тусовались між локаціями біля дороги, в формі… поруч стояв бус, машини, які їхали цією дорогою на відпочинок (бо це відносно дика ділянка і туда можна їздити на шашлики) розвертались не доїзжаючи до нас. Бо… напевно соромились любов свою демонструвати.То що робити?Не знаю, але ходив переважно в цивільному, завтра одягну форму, будемо привчати населення… То що, точно сумували?)п\с я знаю, що більшість моїх підписників є представниками тієї меншості, якій так само не пох..., але це тільки підтверджує середньостатистичне по палаті.