Fuente
Думки з війни Діалог з тренером | діалог_з_тренеромПродовжуємо рубрику #абетка_націоналіста і сьогодні л...
416 Vistas/Alcance
2025-11-15 11:18
Mensaje №670
#діалог_з_тренеромПродовжуємо рубрику #абетка_націоналіста і сьогодні літера "Ф"Здавалось би і слів небагато на цю літеру, але є одне, яке саме сьогодні на чаші терезів дорівнює багато інших, бо без нього і не буде інших.“ФРОНТ”. Слово, яке колись було присутнім в нашому житті завдяки героїчним книжкам, фільмам, пісням. Але зараз фронт є тим кордоном, який відділяє добро від зла, світло, від темряви.Він став тим лакмусом, який позначає різницю між бути і здаватись. Він дарує справжнє побратимство і нажаль забирає найкращих. І зараз я абсолютно не хочу нікого знецінювати, але фронт є один, там де зона бойових дій.Решта міцний, (або не дуже) ТИЛ. Без якого фронт неможливий та і не потрібний. Бо він саме заради тих, хто в тилу і б'ються ті, хто на фронті.Тож, економічний, освітній, культурний і ще дуже багато надзвичайно важливих напрямків, яким можна придумати назву (можемо поміркувати разом), але вибачте, не фронт.Критикуючи - пропонуй.Пропоную, “економічний напрямок боротьби”, бо виживати економіці в умовах війни, як назвати, як не боротьбою.Освітній напрямок боротьби, бо незважаючи на всі складності (онлайн-офлайн навчання, блекаути, обстріли) завдання Вчителів формувати той фундамент знань та чеснот, на яких буде триматись майбутнє Нації.Культурний напрямок боротьби, має зайняти всі ніші, витіснивши звідусіль москальський продукт і це непросто.Далі можна продовжувати, або запропонувати власне бачення.Та передусім, зробити донат на перевірений збір або людині, яку знаєте особисто. Це так просто і так важливо.Тоді і фронт зможе встояти і тил не перетвориться на фронт.