Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Думки з війни Діалог з тренером
Añadido 14 jul. 2024

Думки з війни Діалог з тренером

@dialog_z_trenerom
Número de suscriptores: 787
Fotos: 259
Videos: 41
Enlaces: 107
Descripción:
Цей канал був створений, щоб говорити про спорт та виховання. Але в Україні війна і я вимикнув режим "тренер" та увімкнув "військовий" Тож говоримо про те, як бути корисним для Перемоги, а також, як підтримувати та триматись.
Fuente

Думки з війни Діалог з тренером | діалог_з_тренеромПродовжуємо #абетка_націоналіста і сьогодні літера “І...

#діалог_з_тренеромПродовжуємо #абетка_націоналіста і сьогодні літера “І”, а слово коротке, як постріл та масштабне, до безмежності. “ІДЕЯ”.Ідея, це серцевина Nаціоналізму, його джерело сили. Тож недарма одним з сакральних знаків Українського націоналістичного руху є знак Ідея Nації.Про Ідею неодноразово висловлювались велетні Українського націоналізму.Так, Степан Бандера, говорив: «Ідеї надають людині силу, якої не дає ні зброя, ні гроші, ні влада».А слова Євгена Коновальця «Без ідеї нація не живе. Вона існує фізично, але мертва духовно» стали дороговказом для розробки знаку “Ідея Nації”. Цей знак був розроблений художником Нестором Пронюком в далекому 1992 році та особового значення та змісту набуває під час сучасних Визвольних змагань проти московитських поневолювачів.Цей знак можна бачити на шевронах, прапорах, татуюваннях та графіті. Лише від його вигляду в наших ворогів шалено підгорає. Його забороняли та прирівнювали до забороненої терористичної символики, зараз він реабілітований в світовій спільноті (цивілізованого світу).Та саму ІДЕЮ заборонити не можна, бо ніщо не зупинить ідею, час якої настав.Визвольні змагання найкращий час для того, щоб з іскри Ідеї, спалахнуло полум’я боротьби.Так було раніше, свідченням чому є слова Романа Шухевича: «Ми боремось не за шмат землі, а за ідею — за право самим бути господарями».Так є зараз і так буде, якщо черговий “родич”, чи ким вони себе там вважатимуть, буде намагатись нам диктувати, як жити.«Без ідеї нема нації. Є маса. І в маси завжди є пан» (з документів ОУН)