Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Думки з війни Діалог з тренером
Añadido 14 jul. 2024

Думки з війни Діалог з тренером

@dialog_z_trenerom
Número de suscriptores: 787
Fotos: 259
Videos: 41
Enlaces: 107
Descripción:
Цей канал був створений, щоб говорити про спорт та виховання. Але в Україні війна і я вимикнув режим "тренер" та увімкнув "військовий" Тож говоримо про те, як бути корисним для Перемоги, а також, як підтримувати та триматись.
Fuente

Думки з війни Діалог з тренером | діалог_з_тренеромПро недоречність. Традиційно нетолерантне.Наскільки б...

#діалог_з_тренеромПро недоречність. Традиційно нетолерантне.Наскільки було б круто, якби кожен, хто пише допис або коментує іншого, замислювався про те, наскільки доречним буде цей коментар і наскільки експертною його думка.Спробую пояснити:Ніколи не кажіть фразу типу “...от хлопцям в окопах…”, якщо ви не знаходитесь в окопах або там не були. Бо тоді ви навіть близько не можете собі уявити, як воно там. І які б картинки не малювала ваша фантазія, навіть надивившись стотисяч відео боячок, вона не зможе відтворити реальність. Війна динамічна нереально. Тож за нею встигнути складно тим, хто в ній, а тим, хто поза нею - неможливо.Дивно (на мій погляд) виглядають геополітичні коментарі, дописи, від людини, яка навіть не наважилась взяти на себе відповідальність бути старостою класу в школі (ВНЗ, тощо), вже не кажучи про балотуватись... Шановні, спостерігайте мовчки, або декларуйте побажання, навіть вимоги, а не поради.Делегували повноваження депутатам - отримуйте (або ні) результат.Не делегували, бо не голосували, чисто ваш провтик, отримуйте те, що обрали інші.Критикуєте владу? (Президента, мера, тощо). Зробіть паузу, проведіть рукою по полиці з книгами (якщо у вас така є) або просто по полиці. Що там? Пил на пальцях? То може розпочати з власної домівки, під’їзду, двора, а вже потім дивитись ширше…Ну і якщо вже заговорили про книги.Не варто здаватись розумнішим, ніж ти є насправді, бо часто ці намагання дуже помітні, навіть в текстах, не говорячи вже про особисте спілкування.Візьміть в руки книгу (це ВЖЕ додає розумності) ВІдкрийте (бонус плюс до рівня інтелекту)Почніть читати! (тепер ви мій кумир!)Навіяло мандрівкою по стрічках соціальних мереж.Мені напевно пощастило, на цьому каналі абсолютно адекватні люди і коментарі.п\с на фото я маленький з книгою… (напевно вже тоді щось знав))))