Fuente
Думки з війни Діалог з тренером | діалог_з_тренером Коли всі трохи заспокоїлись після терористичних атак...
740 Vistas/Alcance
2025-03-28 07:44
Mensaje №495
#діалог_з_тренером Коли всі трохи заспокоїлись після терористичних атак Дніпра, зроблю декілька акцентів, можливо стануться вам в нагоді.1. Вони будуть бити по цивільних об'єктах, бо це має деморалізувати та розколото суспільство. Вони чекають, коли цивільні почнуть тиснути на владу, щоб ті скоріше домовлялись, байдуже на умови та вимоги, головне припинення вогню. Цього якраз допустити неможна, бо любе припинення вогню буде означати підготовку рашки до більш потужної атаки. Вони так діяли ЗАВЖДИ.2.Варіантів насправді небагато. а)Або ти "терпіла" і рано, чи пізно тебе знайдуть,доженуть і знищать. б)Ти борешся. І тут найскладніше (хоча реально все просто) , перший варіант не лишає шансів, хоча виглядає простішим, другий набагато складніший, але дає шанси (і як показує історичний досвід непогані)Тож, маєш хист та здоров'я - долучайся до сил оборони. Бо нам дуже потрібні резерви. Тебе навчать та забезпечать. Не маєш хисту, чи здоров'я - допомагай, не чашкою кави на донат, я їбаш так, ніби ти в окопі. Так буде часно і лише так переможемо.Далі буде...