Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ДетектСвіт‼️
Añadido 14 jul. 2024

ДетектСвіт‼️

@detectivsworld
Número de suscriptores: 512
Fotos: 6,320
Videos: 2,730
Enlaces: 2,350
Descripción:
Публікуємо тільки достовірну та перевірену інформацію, іноді стебемо московитів ))) Автор канау @BuroWorld ВСЕ БУДЕ ПАЛЯНИЦЯ ЗСУ ФОРЕВА ППО СИЛА УКРАЇНЦІ НЕЗЛАМНІ русня не люди

👥 Número de suscriptores

512
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: +9

👁️ Vistas promedio por mensaje

225
Promedio/Día:: 131
Promedio/Tiempo:: 111
ERR: 43.95%

📊 Mensajes por Día

1.3
Último día: 0
Promedio semanal: 1
Promedio por día: 1.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,070 26-04-26 07:44
26 квітня виповнюється 40 років з часу аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою техногенною катастрофою ХХ століття. Тоді вибух був настільки потужним, що забруднення розповсюдилося на значну територію – близько 155 000 кв. км. До кінця літа 1986 року більше 90 тисяч осіб було евакуйовано із зони зараження, 81 населений пункт України став безлюдним. 15 грудня 2000 року діяльність ЧАЄС як виробника електроенергії було припинено.Я трохи все це пам'ятаю... рекомендую подивитися серіал "Чорнобиль" від HBO де без прикрас показано все, як воно було, як нам брехали до останнього, що все ніби під контролем, щоб не втратити свої "крісла"...Начхати було на те, що мільйони життів були під загрозою, начхати, що сотні тисяч людей постраждали від недбалості людей і всієї машини совка, які готові були знищити всіх, аби в очах світу бути не в гівні, хоча в ньому були по вуха.Я пам'ятаю, як нас відправили до бабусі, а Батя та Мама залишилися. Мама померла за рік, а Батю теж наздогнав рак за 18 років. І зараз ми щодня чуємо про рак та інші болячки, але багато хто забув, що саме ця трагедія була однією з основних причин, і це нам ще довго розхльобувати.Світова екологічна катастрофа прийшла з вини ідеології, брехні, страху та жополізання...Низький уклін тим хто витягував нас із цього Г ціною власного життя, особливо тим хто знав про наслідки і все одно йшов на це, щоб врятувати нас.Цей мінісеріал має увійти до навчальної програми!!!
👁 155 26-04-20 18:40
Відео з бодікамер тікаючих поліцейських оприлюднив Генеральний прокурор Руслан КравченкоСлів просто нема... одні емоції... іспанський сором...За дії під час теракту в Києві, двом поліцейським повідомлено про підозру Провів нараду з прокурорами та переглянув відеоматеріали з місця подій минулої суботи у Києві. Екіпаж патрульних прибув на виклик про стрілянину. На місці вони побачили поранених: дитину, чоловіка та жінку, які потребували невідкладної допомоги. Поруч були й інші люди, зокрема ще одна дитина.Хлопчик з вогнепальним пораненням, просить правоохоронців не рятувати його, а допомогти батькові. Це прояв неймовірної мужності дитини.Натомість, патрульний екіпаж, маючи при собі табельну вогнепальну зброю та всі законні підстави для її застосування, фактично тікає з місця події.Через бездіяльність співробітників поліції озброєний чоловік продовжив безперешкодно рухатися вулицею та стріляти в беззахисних перехожих.З 16:35 до 18:00 18 квітня у Києві було вбито шістьох людей. На жаль, сьогодні у лікарні від отриманих поранень помер ще один чоловік, він став сьомою жертвою теракту. Зібрано достатньо доказів для повідомлення про підозру двом співробітникам Управління патрульної поліції у місті Києві через їхні дії під час терористичного акту. Їм інкриміновано службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки за ч. 3 ст. 367 КК України.Досудове розслідування триває.
👁 155 26-04-19 12:34
Вчорашня трагедія в Києві справедливо підняла ряд дискусійних питань. Хочу прокоментувати деякі позиції. 1. Дії поліцейського та поліцейської, які прибули на місце теракту. ❗️Ганебна, негідна поведінка. Це - сором для всієї системи. Вони відсторонені, триває розслідування щодо цього. Також будуть прийняті додаткові кадрові рішення щодо керівників.Не зовсім коректно робити узагальнення щодо всієї поліції лише за діями двох працівників. Окремі ситуації не відображають систему в цілому. Адже навіть у цій же спецоперації професійно та швидко діяв КОРД, кримінальні аналітики та інші залучені сили.2. Психічний стан нападника явно був нестабільний. Яким чином він отримав необхідні медичні довідки для продовження дозволу на зброю - потрібно неодмінно дослідити. Це буде зроблено в межах розслідування. ❗️Жодних масових перевірок власників зброї не буде. 3. Щодо надання права на вогнепальну зброю (включно з короткостволом) цивільним громадянам. ❗️Вважаю, що люди мають отримати право на збройний самозахист. Особливо після досвіду, коли на початку повномасштабного вторгнення цивільні люди отримували зброю для національного спротиву. Тож найближчим часом проведемо експертні обговорення за участі народних депутатів, громадськості, журналістів, ветеранської спільноти щодо підготовки фінальної версії законопроєкту про цивільну зброю.Мої щирі співчуття рідним і близьким загиблих жертв терориста. Наше завдання - зробити висновки і посилити систему там, де це потрібно. Саме над цим зараз і працюємо.
👁 75 26-04-11 12:55
‼️Передвеликодній обмін: 182 українці звільнено з полону Сьогодні, напередодні світлого свята Великодня, відбувся 72-й обмін полоненими. У результаті перемовного процесу, Координаційним штабом за дорученням Президента України, з російської неволі повернуто 175 військовослужбовців та 7 цивільних громадян України. ➡️ Особливість сьогоднішнього обміну в тому, що практично усі звільнені бранці - як військові, так і цивільні - утримувалися в полоні з 2022 року. Ще одна приємна новина - вдалося визволити 25 офіцерів, яких раніше російська сторона категорично відмовлялася обмінювати. Більша половина визволених сьогодні Захисників потрапила в полон під час оборони Маріуполя. Додому також повертаються декілька військовослужбовців Національної Гвардії, поневолених під час окупації ЧАЕС у перші дні повномасштабного вторгнення. Вік наймолодшого звільненого - 22 роки, найстаршому виповнилося - 63 роки. Загалом серед звільнених сьогодні військових - представники Військово-Морських Сил, Сухопутних військ, ТрО, ДШВ, ВСП, Повітряних Сил, СБС, а також Національної гвардії України та Державної прикордонної служби. Також на рідну землю сьогодні повернулися 7 цивільних громадян України, які були поневолені російськими окупаційними військами ще у 2022 році. 🤝Висловлюємо вдячність Сполученим Штатам Америки та Об’єднаним Арабським Еміратам за сприяння в організації обміну та поверненні додому цивільних та військових українців. ☝️Усі звільнені з полону пройдуть медичний огляд, отримають лікування, будуть забезпечені всім необхідним на перший час, отримають належні виплати та пройдуть реабілітацію та реінтеграцію до суспільства після тривалої ізоляції у російській неволі. Дякуємо також усім дотичним структурам і організаціям за скоординовані зусилля, спрямовані на визволення наших громадян.Координаційний штаб продовжує роботу з пошуку, документування та повернення кожного, хто перебуває в російській неволі. 🇺🇦Слава Україні!
👁 129 26-04-06 10:15
Вночі росіяни атакували Одесу ударними дронами. Пошкодили житлові будинки та дитячий садочок, районну електропідстанцію. Тисячі сімей залишилися без світла. Ремонтні бригади з ночі працюють, щоб відновити постачання електрики. Станом на зараз, на жаль, відомо, що троє людей було вбито цією атакою і серед них дитина – лише два роки їй було. Мої щирі співчуття рідним і близьким. Шістнадцять поранених. Одинадцять з них наші медики госпіталізували, серед них вагітна жінка та двоє дітей. Наймолодшому немає навіть року. Поранено двох людей і на Харківщині. Були удари по енергетиці в Чернігівській, Сумській, Харківській та Дніпровській областях. Дякую нашим службам, які допомагають на місцях. Загалом за ніч росіяни випустили проти України понад 140 ударних дронів, і близько 80 із них були «шахеди». У деяких областях удари тривають. І це лише частина того, що наші люди проходять щодня. За минулий тиждень було понад 2800 ударних дронів, майже 1350 керованих авіабомб і більш ніж 40 ракет різних типів.Зараз усім партнерам потрібно разом посилювати захист неба, щоб відсоток збиттів дронів та ракет щоразу ставав вищим. Це щоденна робота всіх, а не лише України, бо постачаннями й підтримкою нас, спільною роботою партнери допомагають і собі. Росія не збирається зупинятись. Дякую всім, хто це розуміє і вкладається в наш спільний захист.
👁 70 26-04-03 11:25
⚡️ ЗБИТО/ПОДАВЛЕНО 26 РАКЕТ ТА 515 ВОРОЖИХ БПЛАУ ніч на 3 квітня (з 18:00 2 квітня) противник завдав комбінованого удару по об'єктах критичної інфраструктури України із застосуванням ударних БпЛА, ракет повітряного та наземного базування.Усього радіотехнічними військами Повітряних Сил зафіксовано 579 засобів повітряного нападу:- 10 балістичних ракет Іскандер-М (райони пуску – Курська, Ростовська обл., рф); - 25 крилатих ракет Х-101 (район пуску – із повітряного простору Самарської обл.,рф);- 2 крилаті ракети Іскандер-К (район пуску – Ростовська обл., рф);- 542 ударних БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас і безпілотники інших типів із напрямків: Брянськ, Курськ, Орел, Шаталово, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ – рф., Гвардійське, Чауда, ТОТ АР Крим, понад 330 із них – "шахеди".Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.💥 За попередніми даними, станом на 14:00, протиповітряною обороною збито/подавлено 541 ціль – 26 ракет та 515 безпілотників різних типів:- 24 крилатих ракет Х-101;- 2 крилаті ракети Іскандер-К;- 515 ворожих БпЛА різних типів.Зафіксовано влучання 11 ракет та 27 ударних БпЛА на 20 локаціях, а також падіння збитих (уламки) БпЛА на 22 локаціях.Тримаймо небо!🇺🇦 Разом – до перемоги!
👁 84 26-03-31 15:36
🇺🇦31 березня ― четверта річниця звільнення Бучі від російських загарбниківУся Україна пам'ятає злочини, оприявлені після відходу окупантів із Київщини: тіла із зав’язаними очима на тротуарах, закатовані мешканці та похапцем насипані могили посеред житлових кварталів. Буча стала символом того, що приносить із собою “русскій мір” — і це побачив увесь цивілізований світ.Ще до 24 лютого 2022 року фахівці ГУР передбачали, що одним із головних напрямів удару російської армії стане Київ. Поки дипломатія намагалась запобігти нападу росіян, розвідники вже здійснювали рекогностування біля кордонів із росією та Білоруссю й готувалися до оборони.▪️Із початком повномасштабного вторгнення рф бійці ГУР били ворога в Гостомелі, Мощуні, Ірпені, Ворзелі та Бучі: займали ключові перехрестя та будівлі в містах і приймали бій, тримаючись під постійним тиском ворога.Тоді ж фахівці воєнної розвідки сприяли евакуації з окупованого Ворзеля видатного українського композитора Ігоря Поклада. Ігор Дмитрович дочекався визволення ― і встиг побачити свій звільнений дім.31 березня 2022 року розвідувальні групи ГУР разом із підрозділами 80-ї ОДШБр і добровольцями першими входили до Бучі ― і першими побачили наслідки російської окупації.▪️Воєнна розвідка продовжує працювати, аби встановити імена всіх російських військовослужбовців, причетних до масових убивств мирних жителів.Вшановуємо пам'ять усіх, хто поліг, захищаючи Київщину. Вічна пам'ять цивільним українцям, убитим від рук російських окупантів.Буча пам'ятає. Україна пам'ятає. І не дасть забути.Слава Україні!ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
👁 126 26-03-24 20:18
☎️ Видавали себе за працівників банку: поліція повідомила про підозру учасникам злочинної групи, які з місць позбавлення волі ошукували громадян🏦 Учасники злочинної групи, перебуваючи в місцях позбавлення волі, ошукували громадян за схемою «дзвінок від служби безпеки банку». 💵 Правоохоронці задокументували десятки епізодів та заволодіння більше ніж пів мільйона гривень потерпілих з різних областей України.За даними слідства, один із фігурантів телефонував громадянам, повідомляв про «підозрілі транзакції» та необхідність блокування переказів. Згодом із потерпілими зв’язувався спільник, який представлявся оператором «гарячої лінії» і підтверджував інформацію. Надалі шахраї переконували перераховувати кошти на підконтрольні рахунки 💳Фігуранти - раніше неодноразово судимі за майнові злочини 👮‍♂️ Їх викрили слідчі поліції спільно з кіберполіцією, СБУ та оперативними підрозділами установи виконання покарань. Наразі також встановлюються інші причетні особи.📖 Двом чоловікам 30 та 34 років повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 190 КК України. Досудове розслідування триває.🔗 Подробиці читайте за посиланням.©️ Поліція Вінницької областіМи онлайн: 👥FB | 🌐Web | 👥X | 💬Vb | ✈️TG
👁 68 26-03-23 11:21
СБУ і Нацполіція «по гарячих слідах» затримали виконавця теракту в Бучі, який відбувся вранці 23 березняКонтррозвідка Служби безпеки та Національна поліція України протягом декількох годин затримали агента рф, який здійснив «подвійний» теракт у Бучі 23 березня цього року.За матеріалами справи, о 05:35 на спецлінію 112 надійшло повідомлення про вибух на одній з вулиць райцентру. Після прибуття на місце події екстрених служб стався ще один підрив.Співробітники СБУ та Нацполіції «по гарячих слідах» затримали виконавця теракту. Ним виявився 21-річний місцевий житель. За попередньою інформацією, його завербували російські спецслужбісти через Інтернет.Він отримав від рашистів інструкцію з виготовлення двох саморобних вибухових пристроїв (СВП). Для дистанційної активації кожну з бомб агент спорядив мобільним телефоном.Далі фігурант заклав вибухівки на місці запланованого теракту: одну заховав під лавкою біля входу до під’їзду житлового будинку, іншу – поблизу сміттєвого контейнера.У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт), тривають невідкладні слідчо-оперативні дії для встановлення всіх обставин злочину та притягнення винних до відповідальності.Розслідування проводиться за процесуального керівництва Київської обласної прокуратури.Служба безпеки України закликає громадян бути пильними. Якщо до Вас звертаються із сумнівними пропозиціями, Ви побачили підозрілі предмети та осіб або ж отримали інформацію про діяльність російських спецслужб, сторінки в Інтернеті та соцмережах, які вони використовують для вербування, повідомляйте про це СБУ:Чат-бот «Спали» ФСБшника» – t.me/spaly_fsb_botТел.: 0 800 501 482Email: [email protected]
👁 163 26-03-14 10:52
Зараз у Київській області, на Сумщині, Харківщині, Дніпровщині та Миколаївщині триває ліквідація наслідків масованого російського удару. Залучені всі необхідні служби. Основною мішенню для росіян була енергетика Київського регіону, але є, на жаль, також влучання та пошкодження звичайних будинків, шкіл, цивільних підприємств. Станом на цей час відомо про чотирьох загиблих людей. Мої співчуття всім рідним та близьким. Багато поранених, і люди ще звертаються до медичних працівників.За цю ніч росіяни застосували близько 430 дронів різних типів і значну кількість ракет. Тільки балістичних було 13, загальне число ракет у цьому ударі – 68. За попередніми даними, 58 із них були збиті нашою системою ППО. І кожна така ніч російських ударів є нагадуванням для всіх наших партнерів, що системи протиповітряної оборони та ракети для них – це фактично щоденна потреба. Кожна домовленість для постачання ракет не може очікувати – усе треба реалізовувати якнайшвидше. Наші домовленості для збільшення виробництва ракет ППО – це критичний напрям, і на цьому напрямі потрібно 100 відсотків уваги. Росія буде намагатись скористатися війною на Близькому Сході, щоб зруйнувати більше тут, у Європі, в Україні. Саме тому потрібно свідомо ставитися до реального рівня загрози й готуватися відповідно, а саме: нам у Європі потрібно розвинути такі виробництва ракет для ППО – і особливо проти балістики – та всіх інших необхідних систем, які дозволять реально захищати життя, що б не відбувалося в будь-якій іншій частині світу. Європа здатна забезпечити таку надійність захисту. Дякую всім, хто допомагає!