Fuente
ДЕТАЛІ: новини Ізраїлю | Іранські хакери заявили про злам телефону Нафталі БеннетаІранське хаке...
535 Vistas/Alcance
2025-12-17 14:02
Mensaje №23064
Іранські хакери заявили про злам телефону Нафталі БеннетаІранське хакерське угруповання «Хандала» 17 грудня заявило, що зламало телефон колишнього прем’єр-міністра Ізраїлю Нафталі Беннета. Атаку вони назвали «Операція “Восьминіг”».Хакери, яких пов’язують з іранськими спецслужбами, іронічно прокоментували заяви Беннета про його експертизу в галузі кібербезпеки, стверджуючи, що його iPhone 13 нібито легко вдалося зламати. Назва операції є відсилкою до метафори, яку раніше використовував сам Беннет, порівнюючи Іран із «головою восьминога», а підконтрольні йому угруповання — з щупальцями.У відповідь Нафталі Беннет повідомив, що інцидент перевіряють відповідні силові та кіберструктури, а пристрій наразі не використовується.Опубліковані хакерами матеріали не містять секретної інформації: це кілька фотографій Беннета під час візитів співчуття сім’ям загиблих після 7 жовтня, окремі імена контактів та листи, які нібито зберігалися на телефоні.Детальніше про це - читайте на нашому сайті. Фото: Моті Мільрод