Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Мій Миргород
Añadido 14 jul. 2024

Мій Миргород

@demirgorod
Número de suscriptores: 4 310
Fotos: 979
Videos: 208
Enlaces: 2,990
Descripción:
Єдиний офіційний канал проєкту - Мій Миргород Для публікації ваших питань, натискайте повідомлення в нижньому лівому куті каналу🟢 ⬇️Посилання для запрошення⬇️ https://t.me/demirgorod

👥 Número de suscriptores

4 310
Promedio/Día:: +4
Promedio/Tiempo:: -5
Promedio/Mes:: -9

📊 Mensajes por Día

2.3
Último día: 1
Promedio semanal: 1
Promedio por día: 2.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,910 26-05-21 17:45
Останнім часом звернула увагу, наскільки всі стали злі і ненависні. Особливо в мережі. В яку групу не зайди, скрізь обіллють брудом. Потрапила на допис, де хлопець військовий шукає квартиру в Києві. Що ж там почалося в коментарях, мені здається, якби він був біля тих коментаторів, вони б його забили. І гроші порахували його, і шахраєм обізвали, і на нуль відправили. Я була просто шокована. Потім наступний допис. Жінка запитує поради: з ким жінки залишають дітей, якщо треба на роботу, а дитина чи хворіє чи після садочку мама не встигає забрати, жінка сама в місті, допомоги немає. Там також її загнобили, що як це немає допомоги, де родичі, як це нікого не знаєш у місті, і взагалі це ти написала, щоб тобі скинули гроші 🤯 і ось наткнулася на ще один. Також жінка пише, що виїхала з Полтави в інше місто, тепер хоче повернутися назад, бо самій важко в чужому місті. Заклювали також. Почали порівнювати, що в Полтаві тихо, а он отам ще гірше (це і так зрозуміло, для чого мірятися горем), і взагалі навіщо це питати, вирішуй сама, типу не хоче брати відповідальність на себе. Це жінки, це мами. Чому стільки злоби в людях? Я розумію, що війна, всі вже виснажені, немає сил. Але ж ми всі люди. Всі. І ми також в цьому всьому не винні. Чому нападати на людей? Просто іноді читаю і в шоці 🤯 якщо не сподобалося запитання, то пройдіть мимо, навіщо плюватися ядом. Ми не знаємо в якому стані та людина, котра питає поради, може такі коментарі зроблять людині ще гірше. Люди, будьте людьми, будь ласка 🙏🏻
👁 3,160 26-04-05 07:27
Миргород❤️Вже 15 квітня в МБК відбудеться комедійна вистава «21 хвилина До та Після…» від театру Чорний квадрат. Що відбувається за кілька хвилин до… і що змінюється після…?«21 хвилина До та Після…»—це відверта, смішна й неймовірно життєва комедія про стосунки, бажання, незручні паузи, флірт, страхи й те, про що ми часто мовчимо.Придбати квитки: https://myrhorod.karabas.com/chornyy-kvadrat-21-khvylyna-do-ta-pislya-seksu-7/(Ціни: від 250 до 700 грн) На сцені — Ірина Гатун та Костянтин Данилюк, які з блискучим гумором і щирістю розкривають ситуації, знайомі кожному: коли слова важать більше, ніж дотики, коли очікування не збігаються з реальністю і коли найцікавіше починається саме після.Це не про фізичні подробиці—це про людей. Про нас із вами. Про кохання, іронію, бажання і ті самі 21 хвилину, які можуть змінити все.🎭Легка, гостра, емоційна комедія , яка залишає після себе сміх і несподівані роздуми.15.04 Миргородський МБК о 18:00Не пропустіть виставу, після якої вам точно буде що обговорити❤️