Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Михайло Демченко - голова Стрижавської ТГ
Añadido 14 jul. 2024

Михайло Демченко - голова Стрижавської ТГ

@demchenkoMI
Número de suscriptores: 236
Fotos: 4,900
Videos: 20
Enlaces: 125
Descripción:
Офіційний канал голови Стрижавської територіальної громади Михайла Демченка
Fuente

Михайло Демченко - голова Стрижавської ТГ | Мав чудову нагоду привітати з 80-річним ювілеєм свою першу вчительку, ...

💐 Мав чудову нагоду привітати з 80-річним ювілеєм свою першу вчительку, голову первинної ветеранської організації с. Дорожне Ганну Вікентіївну Асафат. Дуже добре пам’ятаю її цікаві уроки та дозвілля, коли ми усім класом співали пісень. Це Людина з великої літери, яка навчила любити життя, бути чесним і завжди відповідати за свої вчинки. Ці спогади завжди гріють душу і серце. Я щасливий, що у моєму житті є людина, яка уміє вислухати і допомогти. І хоч минули роки, та з Ганною Вікентіївною й досі почуваєшся її учнем!🌻 Пані Ганна народилася 2 серпня 1944 року в селі Дорожному, де й досі проживає. Своє життя пресвятила Сосонській школі, де пропрацювала 48 років вчителькою початкових класів. Пішла працювати в 1963 році. Завжди була сумлінна в роботі, активістка по життю, безмежно віддана своїй справі – навчати дітей. Безліч разів була нагороджена почесними грамотами, їй присвоєно звання «Відмінник народної освіти» та «Ветеран педагогічної праці». За свою педагогічну кар’єру отримала вищу кваліфікаційну категорію – вчитель вищої категорії та методист. Пані Ганна була активною не лише на науковій ниві: свого часу була депутатом і головою жіночої ради Сосонської сільської ради і понад 30 років головою профспілки Сосонської школи. Також була обрана членом президії Вінницької районної освітянської профспілки, де й дотепер є секретарем. 🌻 Пишається своїми учнями та двома доньками, трьома онуками і правнучкою. Онук пані Ганни на війні, отримав два поранення, після останнього лежить у лікарні. «Я хочу, щоб всі діти скоріше повернулися додому і закінчилась війна, тоді буду найщасливішою!», – додає ювілярка. Міцного здоров’я, сил, наснаги Вам, дорога Ганно Вікентіївно! Бажаємо теплих років життя під мирним небом!