Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Degenlord
Añadido 06 ene. 2025

Degenlord

@degenlord_eth
Número de suscriptores: 14 112
Fotos: 2,180
Videos: 98
Enlaces: 967
Descripción:
ресурси: https://t.me/degenlord_tg власник/співпраця: @drainstyler
Fuente

Degenlord | +добавлю думку по шортахяк на мене зараз ринок не найліпший в плані ри...

Logotipo de la comunidad de telegram - Degenlord Degenlord @degenlord_eth
4 040 Vistas/Alcance 2025-12-18 23:12 Mensaje №3094
+добавлю думку по шортахяк на мене зараз ринок не найліпший в плані ризику , безумовно все укатується і падає в нуліну і на цьому можна заробляти ідентично як з лонгів в розгар параболічного ростуMega - 0.19$ (хай 0.5$)Monad - 0.017 (сейл 0.25)про тир2 залупу я взагалі мовчу,там проекти укатуються в 0 в день тге (альманак та інші) , та що говорити за свіжі проекти які виходить з переоцінкою,якщо весь ринок скотився дуже низько - хайп 23 / сол 119 - далі ше гірше 1️⃣проекти які будуть виходити зараз - вже не будуть мати таку велику переоцінку,а якщо і будуть то ринок як ви бачите спустить значення до прогнозованих на раз два,це треба враховуваии при подальших заносах в сейли - які от от будуть на кб, якщо по лайтеру ладуть єбануте фдв для заносу а премаркет буде оцінений не сильно вище,скоріше за все нести не буде сенсу,так як стакан не витримає давки дропу+сейлу(згадайте мон,який хоча б відкупили)❗️А якщо ми виходимо низько - то місця для маневру укатки уже менше,в ідеалі шортити переоцінений кал,а не смердячого напівдохлого глиста з лоу капою2️⃣Наступна непогода полягає в наборі поз префом,що давало норм вихлоп останні місяці , проте якщо розглянути ситуацію станом на зараз то - ми падали дуже довго і дуже низько,фактично без нормальних відскоків, всі активи максимально перепродані - відповідно коли ринок виєбе всіх лонгістів і назбирає велику кількість шортів - ми підемо знімати їхні стопи та ліквідації,що може дати ахуєть яку велику зелену інста-палку , звідси тейк про те що набираючи позу префом - є шанс попасти на відскок,і скоріше за все легкий маніпулятивний кал який до цього щей шортять,можуть затягнути дуже і дуже високо на тих самих ліквідаціях шортистівя не говорю про те що шорти вмерли і на цьому тепер не вийде заробити - навпаки,тут все ок,проте треба переглянути / змінити свій підхід по опрацюванню + ризик $ який ви на це виділяєте, до того як ринок накаже вас жирним убитком