Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Давай Зацінимо
Añadido 06 ene. 2025

Давай Зацінимо

@davaizacinymo
Número de suscriptores: 896
Fotos: 1,780
Videos: 549
Enlaces: 615
Descripción:
📩 Співпраця/Реклама - [email protected] 🔗 Всі посилання - https://linktr.ee/davaizacinymo Загальний чат тут - @davaizacinymochat
Fuente

Давай Зацінимо | УУУ! Там OnePlus випустила новий Watch 4 😍Основні характеристики:🔸 Дис...

Logotipo de la comunidad de telegram - Давай Зацінимо Давай Зацінимо @davaizacinymo
497 Vistas/Alcance 2026-04-24 16:59 Mensaje №3023
УУУ! Там OnePlus випустила новий Watch 4 😍Основні характеристики:🔸 Дисплей: LTPO OLED, роздільна здатність 466×466, пікова яскравість до 3000 ніт, захищений сапфіровим склом🔸 Залізо: Процесор Snapdragon Wear W5 + енергоефективний співпроцесор BES2800🔸 Пам'ять: 2 ГБ оперативної та 32 ГБ вбудованої пам'яті🔸 Автономність: Акумулятор 646 мА·год. До 5 днів у "розумному" режимі та до 16 днів у режимі енергозбереження. Зарядка 7,5 Вт (100% за 75 хв)🔸 Захист: Стандарти IP68, IP69, 5ATM та військовий стандарт MIL-STD-810H (витримує морську воду та роботу мокрими руками)🔸 Система: Wear OS 6 з оболонкою OxygenOS Watch 8Головні зміни у порівнянні з OnePlus Watch 3:🔹 Матеріал корпусу: Замість нержавіючої сталі тепер використовується титан, що робить годинник міцнішим, у 3-ки тільки безель титан🔹 Габарити та вага: Новинка стала трохи тоншою (11 мм) і легшою за попередника - це плюс🔹 Яскравість екрана: трішки підвищена, і пікова яскравість тепер до 3000 ніт, що покращує читаність на сонці, а у 3-ки - до 2200🔹 Програмне забезпечення: Перехід на нову версію операційної системи Wear OS 6🔹 Захищеність: Покращений захист від води (додано стандарт IP69) та підвищена стійкість до корозії в солоній водіФактично, модель є глобальною версією Oppo Watch X3, та це більш еволюційне оновлення, де основний акцент зроблено на преміальних матеріалах та актуальному софті, і оскільки я маю у використанні вже здається близько 9 місяців Watch 3, це мій основний годинник, то точно можу підтвердити свої слова з огляду - це найімбовіший годинник серед всіх WearOS подібних, тому думаю оновлюся на 4-ку 😎