Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Давай Зацінимо
Añadido 06 ene. 2025

Давай Зацінимо

@davaizacinymo
Número de suscriptores: 896
Fotos: 1,780
Videos: 549
Enlaces: 615
Descripción:
📩 Співпраця/Реклама - [email protected] 🔗 Всі посилання - https://linktr.ee/davaizacinymo Загальний чат тут - @davaizacinymochat

👥 Número de suscriptores

896
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: -14

📊 Mensajes por Día

0.6
Último día: 0
Promedio semanal: 0.7
Promedio por día: 0.6

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 529 26-05-08 10:12
🔋 Там Google вирішила поконкурувати з відносно популярним Whoop, тому офіційно представила мініатюрний фітнес-трекер Fitbit Air вартістю $100, головною особливістю якого є повна відсутність дисплея та кнопок. Але в нього є вібромотор, який не повідомляє про сповіщення зі смартфона, щоб не відволікати користувача від повсякденних справ, а вібрація пристрою обмежена лише будильниками, тактильним відгуком та критичними сигналами про стан здоров’яПристрій важить лише 5,2 грама без ремінця та близько 12 з ним, і фокусується на пасивному зборі даних про здоров'я, сон та активність, і підтримується понад 140 видів вправ з можливістю автоматичного їх визначенняКлючовим елементом новинки став ШІ-коуч на базі Gemini, який надає персоналізовані поради в оновленому застосунку Google Health. Апарат забезпечує до 7 днів автономної роботи, має захист від води до 50 метрів та надійде у продаж 26 травняДля більш повноцінної або повної̈ роботи пристрою знадобиться підписка Fitbit Premium ($9,99/міс або $99,99/рік), оскільки саме вона відкриває доступ до глибокого аналізу даних та розширених функцій ШІ-коуча. При купівлі трекера користувачі отримають 6 місяців безкоштовного пробного періоду, після чого сервіс стане платнимАле і без активної підписки базова функціональність гаджета буде доступна, хоча і в якійсь мірі обмежена лише базовими показниками активності, яких впевнений більшості буде достатньо ☕️Є тут Whoop-щики? Як він вам? Вартує своїх грошей та ще й місячної оплати? Чи будете переходити на ось цей від Google? 🤔
👁 497 26-04-24 16:59
УУУ! Там OnePlus випустила новий Watch 4 😍Основні характеристики:🔸 Дисплей: LTPO OLED, роздільна здатність 466×466, пікова яскравість до 3000 ніт, захищений сапфіровим склом🔸 Залізо: Процесор Snapdragon Wear W5 + енергоефективний співпроцесор BES2800🔸 Пам'ять: 2 ГБ оперативної та 32 ГБ вбудованої пам'яті🔸 Автономність: Акумулятор 646 мА·год. До 5 днів у "розумному" режимі та до 16 днів у режимі енергозбереження. Зарядка 7,5 Вт (100% за 75 хв)🔸 Захист: Стандарти IP68, IP69, 5ATM та військовий стандарт MIL-STD-810H (витримує морську воду та роботу мокрими руками)🔸 Система: Wear OS 6 з оболонкою OxygenOS Watch 8Головні зміни у порівнянні з OnePlus Watch 3:🔹 Матеріал корпусу: Замість нержавіючої сталі тепер використовується титан, що робить годинник міцнішим, у 3-ки тільки безель титан🔹 Габарити та вага: Новинка стала трохи тоншою (11 мм) і легшою за попередника - це плюс🔹 Яскравість екрана: трішки підвищена, і пікова яскравість тепер до 3000 ніт, що покращує читаність на сонці, а у 3-ки - до 2200🔹 Програмне забезпечення: Перехід на нову версію операційної системи Wear OS 6🔹 Захищеність: Покращений захист від води (додано стандарт IP69) та підвищена стійкість до корозії в солоній водіФактично, модель є глобальною версією Oppo Watch X3, та це більш еволюційне оновлення, де основний акцент зроблено на преміальних матеріалах та актуальному софті, і оскільки я маю у використанні вже здається близько 9 місяців Watch 3, це мій основний годинник, то точно можу підтвердити свої слова з огляду - це найімбовіший годинник серед всіх WearOS подібних, тому думаю оновлюся на 4-ку 😎
👁 727 26-04-01 07:21
Раптом пропустили, на каналі свіже відео про основну відмінність Galaxy S24 та S25, а також Розіграш × Збір 😎📹ДИВИТИСЬ ВІДЕО📹Щоб прийняти участь у розіграші Galaxy S24, потрібно зробити донат від 200 грн, або закидайте будь яку суму, щоб просто підтримати збір⚠️ НА ОСЬ ЦЮ МОНОБАНКУ ⚠️Більше донатів - більше шансів! Долучайте друзів/знайомих та рідних!Попередньо збирати будемо десь до кінця квітня, в залежності від того, наскільки жваво буде йти збір, тому можливо і швидше підведемо підсумки, тобто протягом квітня!Щоб не пропустити Стрім на якому будемо визначати переможців завдяки рандомайзеру Монобанк - слідкуйте за цією Телеграм групою 👋Всі гроші скоріш за все буде рандомно розподілено між різними дрібними зборами, як і попередні рази! 🔝 Також дякую всім за привітання, ну як це може не бути приємно!😍 І якщо маєте бажання виразити додатково привітання у грошовому еквіваленті - з радістю прийму їх на цю ж банку збору на ЗСУ, тому доєднуйтеся або просто так, або щоб отримати змогу виграти класний приз!❤️ Ну і не забудьте вліпити вподобайку 👍🏻 та залишити будь-який коментар під відео 💬Ці безкоштовні і прості активності, дуже допомагають каналу
👁 487 26-03-31 21:06
На правах вашого третього адміна - сірого кардінала😅 (так так, я ще тут😂) хочу привітати неймовірну людину, вашого адміна намбер ван з його прекрасним днем народження🤭 а сьогодні твій, твій святковий день, за широкий стіл зааапроси гостей, хай лунають тости тости тости, хай танцюють гості гості гості і лунає пісня наша пісня скрипко грай😂🩷Я знаю, тобі буде дуже приємно розділити цей день і привітання з твоїми любимими підписниками, собствіно це все я і затіяла не просто так😂Ми бажаємо тобі в першу чергу Володічька здоров'я міцного міцного💪. Баґато грошей, сил заробляти ті гроші, щоб в тебе була завжди робота, багато техніки. Ідеї і натхнення на це все не закінчувалися, бо можливо хтось не знає, але це найбільше його призначення і справа до душі. Розмови з вами тут, також Вові дуже до душі😅 добре, що тут зібралися такі люди❤️. Інколи наша квартира перетворюється на склад з коробками і всякими габаритними речами, так от я хочу аби то всьо продовжувалося, бо це приносить тобі щастя і ти робиш те, що любиш🥹💘Просто будь сильно щасливий попри цей тупорилий час у якому ми живемо🙄🥹Додаю добірку фото і відео головного адміна, такий собі легенький бекстейдж його життя, що він любить і як проводить час🤭🤭🤭P. S: знайте якщо ШІ вирішить на нас наступати, у вас буде час, щоб втікти чи сховатися, бо вони прийдуть спочатку в нашу квартиру знайти того, хто так "мило з ними розмовляв"😂