Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - DARK METAL
Añadido 14 jul. 2024

DARK METAL

@darkkmetal
Número de suscriptores: 1 951
Fotos: 3,200
Videos: 81
Enlaces: 3,130
Descripción:
Українське музичне медіа. Ми тут: https://linktr.ee/darkkmetal Реклама/Співпраця: @yannortis

👥 Número de suscriptores

1 951
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: +2
Promedio/Mes:: -4

👁️ Vistas promedio por mensaje

419
Promedio/Día:: 382
Promedio/Tiempo:: 412
ERR: 21.48%

📊 Mensajes por Día

2.8
Último día: 2
Promedio semanal: 1.9
Promedio por día: 2.8

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 408 26-01-19 18:40
Хочу розповісти вам про один трек, який я ганяю по колу вже декілька днів. Одже, поговоримо про дебютний реліз житомирського металкор-проєкту Astract.🖊 "Spiral" являє собою досить класичний металкор, проте родзинкою цього релізу став його неймовірно емоційний вокал. Натомість інструментал не кричить винахідливістю та місцями відчувається пустовато, проте тримається в рамках жанру і звучить пристойно. "Основний сенс пісні — ліричний герой відчуває себе замкненим у спіралі циклічних подій. Він ледве переживає тиск цього, але завдяки коханій людині він знаходить в собі сили боротись із моральним занепадом і дивитися у майбутнє." 🎧 Приспів — безсумнівно найкраща частина цієї композиції. Давно не чув настільки емоційних, мелодійних та драматичних приспівів. Драйв-вокал Богдана це просто щось, переходи на нього з чистого і навпаки — неймовірне задоволення для вух. Крім доречного інструменталу та вибухового вокалу трек може похизуватися і гарною структуро з вайбовим бріджем та останнім приспівом, який отримує повноцінний розвиток.Дуже цікаво почути нові роботи від Astract, ставимо лайки та репостимо трек собі в сторіс. 👀🌑🌑🌑🌑🌕🎧 Spotify | Apple Music | YouTube MusicDARK METAL
👁 502 25-12-22 18:22
Наразі в Україні майже не лишилося гуртів, які грають симфонічний метал, проте після досить тривалої перерви Thy Despair оновили склад і повернулися з новими концертами та з новим релізом, про який ми зараз поговоримо."Багряний обрій" показує свою темну сутність вже на початку першого треку. Похмурий орган та потойбічні співи ніби відправили мене в меланхолійні світи Тіма Бартона. Хоч я і не можу назвати себе фанатом подібного стилю та йому властивої атмосфери, проте моментами цій роботі вдавалося мене заглибити в себе.Інструментально це досить класичний симфонічний метал із гарним звуком та якісним вокалом: присутній як характерний для жанру жіночий вокал, так і чоловічий скрім і чистий вокал. Подекуди навіть є що цікавого та грувового послухати в гітарних партіях.Як ж майстерно за весь час існування гурт навчився працювати з атмосферою, вдало її вибудовувати і підводити саме туди, куди треба. Хоч пісні і мають максимально похмурий та меланхолійний настрій, закінчується мініальбом на цілком гарній та позитивній ноті, просто до мурашок.Новий реліз Thy Despair залишив дуже приємні враження. Раджу і вам зануритися в цю темну казку. 🌑🌑🌑🌑🌕🎧 Spotify | Apple Music | YouTube MusicDARK METAL
👁 457 25-12-19 11:58
Пам'ятаєте один рівненський гурт з неймовірно казковою атмосферою та класним мелодизмом? Особисто я дуже запам'ятав Disdain з їхніми "Інтервалами і тритонами" та "Спитай"."Одичавіли" рівненського альтернативного метал колективу Disdain відкривається приємним рифом з теплим ретро-вайбом. На фоні драматичних та драйвових вступів в минулих синглах це досить цікаво звучить.🖊 Загалом атмосфера нового синглу куди більш спокійна, ніж була раніше. Однак що все ще чутно — унікальний стиль гурту. Тут присутні ті ж лаконічно-мелодійні гітарні партії та фірмовий стиль написання і виконання вокальних партій, дуже радий, що гурт зміг знайти своє звучання.🎧 Окремо хочу відзначити вокал. Крім того, що все звучить вже цілком впевнено та вивірено, присутні класні бек-вокальні вставки, які просто ідеально доповнюють загальну вокальну картину. Також знову є трохи чоловічого вокалу зі скрімом, який багато діла не робить, проте точно не відчувається зайвим.Можливо, трек не має таких яскравих хуків, як минулі дві роботи колективу, проте він звучить цілісно і гарно продовжує стиль, закладений у тих роботах. Він точно не здається "сірим", він дуже приємний та насичений.Тицяємо на посилання і насолоджуємося класним вайбіком нового треку Disdain. 👀🌑🌑🌑🌓🌕 🎧 Spotify | YouTube MusicDARK METAL
👁 402 25-12-15 16:25
Хмельницький метал гурт Removerпродовжує свій цикл металу про тваринок і плавно рухається до повнофарматнику. На цей раз знову спільно з Distress, вокалістом Владиславом."Свинка" починається з максимально шизофренічного діалогу музикантів. Він був записаний випадково, проте вийшов настільки щирим, що хлопці вирішили його залишити. Нова пісня Remover розповідає історію про маленьку свинку, яка символізує свободу, щиру радість та безтурботність. Цікаву звичайно конкепцію обрав колектив для свого дебютного повноформатного альбому, проте не маю нічого проти. Це, трясця, дуже фаново."Наша свинка — уособлення внутрішньої свободи, яку часто забуваємо цінувати. Хотілося передати саме цю відчайдушну радість від життя, яку ми іноді не помічаємо." Щодо самого треку, в порівнянні з "Котиком" хронометрах аж вдвічі зменшився, а звучання покращилося. Гурт продовжує працювати за концепцією DIY, і розвиток справді помітний. Інструментально це все ще той самий дез-метал з домішками груву, проте цього разу тут додалося трішки слему і сала. Це дуже логічно, згадуючи назву пісні. Вийшло по-свинячому жирно.Слухаємо добру історію про свинку та не забуваємо їсти! 🐷🎧 Spotify | Apple Music | YouTube MusicDARK METAL
👁 382 25-12-10 17:01
Як ж тепло стає на душі, коли на нашій метал сцені з'являються нові імена. Сьогодні поговоримо про дебютний сингл львівського грув-метал гурту Tahypsia.🖊 «Shadow» нічого не чекає і відкривається одразу з швидкого та ритмічно цікавого рифу. З гітаризмом та роботою зі структурою тут точно немає проблем, п'ять хвилин треку проносяться на одному диханні.🎧 Інколи в голову приходять порівняння з Lamb of God, або Machine Head, проте гурт і не приховує, що черпав натхнення з цих гуртів. Однак трек досить самобутній, особливо коли діло доходить до жирнючого брейкдауну та чистого моменту після нього.Так, тут знайшлося місце не тільки для міцного екстрим-вокалу. Чистий вокал також на рівні, і в майбутніх релізах мені б точно хотілося чути його більше.У пресрелізі гурт пише, що трек був записаний «на колінці», проте, не знаючи цього, я б навіть не звернув уваги на те, що в колективу не було доступу до студії та якісного продакшену. Все звучить дуже гідно, а програмовані барабани зовсім не вибиваються.Огляд вийшов доволі компліментарним, тому трішки придерусь. Трек міг би бути зовсім трохи коротшим: до моменту з брейкдауном усе рухається занадто прямолінійно.Гурт вже пообіцяв продовжувати роботу далі, тому чекаємо нових релізів. 👀🌑🌑🌑🌓🌕🎧 Spotify | Apple Music | YouTube MusicDARK METAL
👁 390 25-10-25 16:30
Бучанський блек-метал проєкт Feles Mortis випустив новий альбом, і тут є про що поговорити."The Full Moon" міг б стати неймовірно гарним альбомом, проте він має декілька дуже значущих недоліків.Спочатку про хороше, нова робота Feles Mortis має купу неймовірно гарних атмосферних вставок, де придертися можна хіба що до чистого вокалу, який моментами звучить дещо невпевнено, хоча іноді видає таке виконання, що ну аж переслухати хочеться, справді. "Чиста" складова альбому виконана достатньо смачно, міг би вийти непоганий такий пост-блек.Проте через іншу частину альбому його прослуховування стає майже неможливим. Блек-металеві моменти виконані максимально по-аматорському, ніби щось колись почув і захотів повторити без наявності необхідних для того навичок. Вокал ріже слух, а гітари звучать штучно, як і барабани, хоча їхня штучність тут як раз канон.Дуже раджу і вам ознайомитися з новою роботою починаючого бучанського блек-метал проєкту, адже тут, попри всі проблеми, насправді є за що зачепитися вуху. Чекаю нових релізів Feles Mortis, де атмосферна складова буде такою ж теплою, а блек-метал набере ваги та міцності.🎧 Spotify | Apple Music | YouTube MusicDARK METAL