Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Біленко
Añadido 10 may. 2021

Біленко

@dailykek
Número de suscriptores: 410
Fotos: 1,510
Videos: 215
Enlaces: 1,030
Descripción:
Бойовий медик в батальйоні Вовки Да Вінчі. Люблячий чоловік. Активний киянин. NAEMT TCCC CMC. https://bilenko.me/
Fuente

Біленко | ​​Рівно рік тому ми з вами влаштували Марш за Київ.Чому виходили? Бо м...

Logotipo de la comunidad de telegram - Біленко 🇺🇦 Біленко @dailykek
305 Vistas/Alcance 2022-10-02 10:26 Mensaje №2722
​​Рівно рік тому ми з вами влаштували Марш за Київ.Чому виходили? Бо міська влада дуже погано працює. В усіх сенсах погано. Плюс жахлива корупція. Що вимагали? Щоб Київ почав запроваджувати світові практики та стандарти. Вимагали безпеку, доступність, комфорт. Кличко не зробив ніяких висновків. КМДА та КМР продовжують нищити місто, красти, красти майбутнє, по окремим напрямкам місто деградує, по іншим — відсутність розвитку.24 лютого ми побачили, що місто самоусунулося від вирішення нових та старих проблем в умовах війни. Просто нагадаю, що гарячі лінії міста направляли за гуманітарною допомогою не в центри соцзахисту, а до волонтерів. І так в усьому, і так досі. Відра-туалети. То ж.Я не бачу ніякого сенсу продовжувати спроби та намагання комунікувати з цією міською владою. Я не бачу сенсу шукати шляхи якось щось там домовитися, щоб щось якось зробити. Ми мусимо готуватися та гуртуватися, щоб на наступних виборах не було таких ганебних результатів, такої ганебної явки, такого ганебного вибору без вибора. І такого ганебного срачу та такого ганебного програшу всіх через амбіції кожного. Зараз — маємо робити все, щоб зменшити шкідливий вплив влади на місто.Під прикриттям війни вони влаштовують корупційні схеми, в результаті схем нищать те, що не знищили навіть ракети ворога. Мовчати про це не можна. І про корупцію, і про бездіяльність.Ця критика на часі, ця критика не шкодить Україні. Їх діяльність шкодить. Київ, давай вже нарешті приходь до тями.