Fuente
Біленко | Так не має бути. Так не може бути. Відра-туалети в шкільних укриттях —...
174 Vistas/Alcance
2022-09-17 20:27
Mensaje №2661
Так не має бути. Так не може бути. Відра-туалети в шкільних укриттях — це не просто ще одне погане рішення. Це про гідність та повагу. Про їх відсутність. Все дуже просто. Погоджуєшся з відром — у тебе немає гідності. Захищаєш — ти холоп. Немає простору для дискусіі. РУО, КМДА загнали дітей в умови, в який були вимушені жити люди на окупованих територіях, ховаючись від солдатів ворога. Почитайте, що ці люди розповідають. І про те, як влаштовували туалет, також почитайте — знайдете багато схожого з укриттями шкіл Києва.Це неповага до дітей. Це приниження дітей. Громадян, які не мають взагалі ніяких механізмів зворотнього зв’язку. Скільки завгодно репостіть пафосні вислови про Україну. Ваша дитина буде срати в відро, пліч-о-пліч з однокласником. Скільки завгодно смійтеся над вуличними туалетами в росіі. У ваших дітей умови гірші. Поважати інших. Поважати свою дитину. Поважати себе. Це про українця та громадянина.Кличко публікував світлини, де він начебто перевіряє ремонти в укриттях. Він знає, що там. Він має знати, бо захист дітей в школах – це важлива тема для міста, одна з найважливіших.Йому чхати. Йому, його команді, всім чиновникам. Відра так відра. Питання поваги до киян не є питанням. Це погані люди, вони мислять іншими категоріями.Одне звернення. ОДНЕ. І будь-яке місто Німеччини допомогло б з облаштуванням цих туалетів.Але і допомога не була потрібна. Це невеликі гроші для Києва. І це гроші, які потрібно витрачати, бо доступ до туалету, нормального туалету, це базове право кожного. Нічого. Нуль. Неповага. Ігнорування проблеми, виправдовування РУО, закривання очей. Всім киянам, а отже і всім українцям – бо це столиця, це обличчя держави – всім нам плюнули в обличчя. Діти українців, тих самих, хто захищає Європу, хто воює на межі сил та поза межою, діти героїв та тих, хто залишився відбудовувати та будувати країну – ці діти загнані в умови, близьких до умов полону.Українці, я питаю вас, де ваша гідність? Чому ви дозволяєте так поводитися з вашими дітьми? В чому тоді сенс всього? Навіщо воювати, коли воно квітне в самому серці нашої країни?Ці відра повинні зникнути. Місце їм – в кабінетах чиновників, які ухвалювали це рішення. Хай користуються, замість премії. Але ненадовго, бо вони мають піти. Світогляд цих людей не виправити, вони не мають права займати посади. В укриттях шкіл Києва мають зʼявитися нормальні вбиральні. Це повага до дітей. Це така база, що мені соромно пояснювати.Українці, не можна це так лишати. Це морок, це мордор, це ментальна окупація.