Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - daily rozho)))k
Añadido 06 ene. 2025

daily rozho)))k

@daily_rozhok
Número de suscriptores: 982
Fotos: 5
Enlaces: 197
Descripción:
Слава нації @ Смерть ворогам Основний канал -> @full_of_hatred
Fuente

daily rozho)))k | Згорів з TWS навушниківНіколи не задумувався про причини масової відмо...

Logotipo de la comunidad de telegram - daily rozho)))k daily rozho)))k @daily_rozhok
1 430 Vistas/Alcance 2025-07-02 06:24 Mensaje №299
Згорів з TWS навушниківНіколи не задумувався про причини масової відмови виробників смартфонів від мініджеків. Ще рік тому я користувався OnePlus 3T, де такий джек був, і горя не знав. В мене є кілька хороших IEM навушників які мають чудовий звук так добре сидять у вухах.Аж осьо оновив смартфон і там такої опції вже немає. Тоді почав шукати які взяти бездротові навушники й з подивом дізнався що справжня причина відсутності джеків — це збільшити продажі TWS затичок. Яка ганьба, який сором, яке неподобство!Ну гаразд, я вже змирився що треба буде знову платити жертву мамоні, давай думаю куплю китайські «аудіофільські» навушники як завжди, обрав FiiO FW3, вони прийшли й вуа ля — ця шляпа мені не підходить. Одне вухо ок сідає, а інше нещільно прилягає, треба довго крутити, щоб знайти положення, в якому воно нормально затикає вухо. Зміна насадок не допомагає. Згодом також вилізли проблеми з втратою якості звуку. Змінив кодек на гірший ніби пропало, але все одно. Змарнував гроші.Є всілякі BT адаптери для моїх IEM, але почитав відгуки там то воно звук псує то одно з двох.Так і потерпаю досі. На нові затички шкода грошей, адаптери купувати не хочу, а смартфонів з джеками уже не існує. Здобули👍👍👍#згорівpermalink | @full_of_hatred👇Щоденні донати💰на ЗСУ🪖🫡@Donate1024Bot